Футбольний клуб «Олександрія» відвідав кандидат у президенти УПЛ

0
188

 22 березня, у  ФК «Олександрія» з візитом побував кандидат у президенти Української Прем’єр-ліги Томас Грімм, який із зацікавленістю оглянув інфраструктуру клубу: Будинок футболу, стадіони, роздягальні для гравців і висловив свій захват рівнем їх організації. Імовірно, що це була перша зустріч у рамках відвідин футбольних клубів-учасників Прем’єр-ліги перед виборами президента УПЛ, які відбудуться 6 квітня.

(Директор ФК «Олександрія» Дмитро Кітаєв (ліворуч) і пан Томас Грімм (праворуч) на стадіоні «Ніка+»)

58-річний швейцарець Т.Грімм за фахом юрист. У 1992-1995 роках працював керівником УЄФА з юридичних послуг. З 2007 по 2009 рік був президентом бернського футбольного клубу «Янг Бойз», що виступає в Суперлізі Швейцарії. У 2009 році допомагав рідному Берну організувати Чемпіонат світу з хокею, працюючи віце-президентом оргкомітету. У тому ж 2009 році був обраний президентом Швейцарської футбольної ліги (2009-2011). У подальшому Томас Грімм також працював, як футбольний діяч, зокрема, на запрошення Федерації футболу України опікувався юридичними питаннями в підготовці збірної України до Євро-2016. Загальна практика роботи в європейському футболі – більше 25 років.

(Директор ФК «Олександрія» Дмитро Кітаєв (ліворуч), пан Том Грімм (праворуч) у музеї Будинку футболу).

Директор  ФК  «Олександрія» Дмитро Кітаєв і пан Томас Грімм провели предметну бесіду щодо шляхів розвитку Української Прем’єр-ліги та українського професіонального футболу в цілому.

(У магазині ФК «Олександрія»).

Як розповів прес-службі ФК «Олександрія» директор клубу Дмитро Кітаєв, що Томас Грімм має конструктивне бачення розвитку футболу в Україні на найближчу перспективу.

(Директор ФК «Олександрія» Дмитро Кітаєв).

Зокрема, пан Томас Грімм вважає, що УПЛ має не тільки більш інтенсивно заробляти кошти, але й направляти їх частину на розвиток українського професійного футболу. Також гість клубу має товариські та робочі зв’язки в футбольних колах Великої Британії і Німеччини, і планує переймати організаційний досвід саме цих країн. Томас Грімм є непримиренним борцем з футбольними хуліганами. Тому приділяє велику увагу безпеці на стадіонах у своїй програмі дій.

P.S.  ФК «Олександрія» офіційно підтримав кандидатуру Томаса Грімма на посаду президента Української Прем’єр-ліги.   

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я