Футбольна Олександрія виходить на міжнародний рівень

0
388

18 грудня Кіровоградщину відвідали з робочим візитом Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко та перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко.

Разом з Головою Кіровоградської обласної асоціації футболу Віктором Безсмертним та Виконавчим директором КОАФ Ярославом Пилипенком, почесні гості відвідали Олександрію та смт Петрове, команди яких грають в Українській Прем’єр-Лізі.

Також в Олександрії відбулася зустріч з Президентом ФК «Олександрія» Сергієм Кузьменком, членами Виконкому та головами комітетів обласної асоціації футболу, повідомляє прес-служба обласної асоціації футболу.

Андрій Павелко відмітив, що 2020-й рік видався дуже складним через пандемію коронавірусу, однак УАФ працюватиме над тим, щоб наслідки 2020-го року були мінімальними для футбольного життя нашої країни.

Керівник УАФ запропонував президенту ФК «Олександрія» Сергію Кузьменку прийняти один із матчів молодіжної збірної країни на стадіоні КСК «Ніка», що буде неабияким стимулом для подальшого розвитку футболу на Кіровоградщині.

Також вони відвідали футбольну базу ДЮФК «Аметист» та побували в смт Петрове. Президент клубу ФК «Інгулець» Олександр Поворознюк особисто познайомив почесних гостей із футбольною інфраструктурою, провів екскурсію на місці будівництва нового сучасного стадіону, яке планується завершитись у травні 2021 року.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я