Футбол відбудеться за будь-якої погоди

0
37

Такого футболу з такими  погодними умовами давно не було, щоб протягом 90 хвилин гри йшов снігопад. Працівники клубу приклали максимум зусиль аби газон був придатним для гри. І їм це вдалося…

Звісно, що турнірний стан обох команд змушував тренерські склади команд грати на максимум – на перемогу. «Олександрія», знаючи, що вчора  «Оліміпк» поступився кропивницькій «Зірці»  з мінімальним рахунком – 0:1, нашій команді було дано шанс приблизитися ближче до 7- го місця. Президент «Олександрії»  С.А.Кузьменко саме таке завдання поставив до виконання головному тренеру В.Б.Шарану.

З перших хвилин господарі поля взяли ініціативу в свої руки і мали непогані шанси на перспективу ще в першому таймі забити м`яч.

В «Олександрії» на вістрі атак були Полярус, Старенький, Грицук, Бацула, Пашаєв, Банада. В гостей активно діяли на полі Швед, Мірошніченко, Карраскаль, Мякушко та Лобай.
Перший момент  створив Старенький. На 7-й хв. після прострілу м`яч потрапив у руку Лобая, але свисток судді мовчить – пробачає арбітр «Карпати».

Швед відповів гостро на 19-й хв., коли Мірошніченко прорвався своїм флангом і навісив на набігаючого Шведа, але Паньків  надійно закрив свій ближній кут.

34 хв. повинна була стати відправною точкою у відкритті рахунку в матчі, коли Пономар віддав чудовий пас на Гітченка, але той з близької відстані  умудрився таки пробити вище воріт.

На 43-й хв. поєдинку, що проходив під снігопадом, знову добре зіграла олександрійська команда в контратаці.  Пономар віддав гарний пас у штрафну господарів Старенькому, останній  пробивав у ближній кут воріт Шевченка, але той зумів відбити на кутовий.  Перший тайм було відіграно по моментах порівну…

У другому таймі гравці обох команд пішли відразу в небезпечні атаки.  І першими були гості – на 46-й хв. Карраскаль пробивав у ближній кут воріт Паньківа, але Юрій був на висоті. А вже за мить  Пономар наважився на удар з дальної відстані, на жаль, м`яч пролетів у кількох сантиметрах від стійки воріт суперника.

Гол назрівав, і він таки відбувся на 70-й хв., коли Пашаєв, до речі, один із кращих гравців цього поєдинку, навісив в штрафну. По дорозі Грицук скидає на дальню стійку, Гітченко, розуміючи, що в нього не ударна позиція, пропустив м`яч на Пономаря, а той вже з  метрової відстані головою влучно пробиває – 1:0. Г-О-О-Л!

На 74-й хв., тільки вийшовши на заміну, Протасов пройшов лівим флангом і  з гострого кута пробив поряд зі стійкою воріт.(на фото В.Пономар – автор голу.)

На 77-й хв. невтомний Швед у «Карпат» таки домігся  свого – зрівняв рахунок у грі за рахунок  індивідуальної класної гри.  Підхопивши шкіряного по ходу обіграв нашого молодого Бухала та Паньківа – 1:1.   На 85-й хв. Банада повинен був виводити  «Олександрію»  вперед, але Шевченку  вдалося  витягти  м`яч з-під поперечини. Жаль!

Гості відповіли на 90+3 хв. гострою контратакою, і знову Швед гостро пробив, але мимо воріт – стовідсотковий момент взяття воріт втрачено гостями.

Фінальний свисток зафіксував бойову нічию.

«Олександрія» здобула очко – дещо закріпивши своє  восьме  місце в турнірній таблиці – 25 залікових балів, а «Карпати» зі своїм виїзним очком мають в активі 20 очок, займаючи 11 місце в таблиці УПЛ.

У кожного своє завдання: “Олександрії” завершити чемпіонат з почесним 7-м місцем, а для “Карпат” – врятуватися від вильоту з УПЛ.