Фінал відбувся

0
90

Справді це був гарний футбольний вечір, в якому наші земляки з Петрівщини вперше в історії першоліговської команди за всі часи існування незалежної України зустрілися в фіналі, в двобої за головний Кубок України з донецьким «Шахтарем». Звісно, що рівень команд, гравців, їх фінансування, можливості, досвід та майстерність  дуже різняться.

  Тому, цей матч більше був статистичним для команди, що претендувала реально на виграш. «Шахтар» вкотре довів, що йому немає рівних серед не рівних. Вкотре Кубок України дістається «гірникам». «Інулець» уже вписав свою футбольну сторінку в історію українського футболу.  Наскільки міг – він зробив се можливе аби матч залишився надовго в згадках уболівальників, які ввечорі приїхали  до Запоріжжя та були прикуті до екранів ТБ бажаючи своїй команді несподіваної вдачі….

  Вітаємо “Інгулець” з фіналом, зі старанністю протистояти гідному гранду від футболу!

І.Мельник

“ШАХТАР” –  “ІНГУЛЕЦЬ”- 4:0

м. Запоріжжя. Стадіон “Славутич-Арена”

Головний арбітр: Євген Арановський (Київ)

Асистенти: Сергій Приступа (Київ), Євген Петраков (Київ)

Голи: Тете, 28; Тете, 39; Жуніор Мораес, 45+1; Манор Соломон, 64.

“Шахтар”: Олексій Шевченко, Сергій Кривцов, Тайсон, Жуніор Мораес (Оларенваджу Кайоде, 62), Тете (Веллінгтон Нем, 72), Алан Патрік, Микола Матвієнко, Ісмаїлі, Сергій Болбат, Віктор Коваленко (Манор Соломон, 61), Маркос Антоніо.

“Інгулець”: Антон Ситников, Євген Запорожець, Владислав Клименко (Олександр Кучеренко, 67), Олександр Мішуренко (Ніка Січінава, 34), Ілля Коваленко, Віталій Павлов, Денис Балан, Артем Щедрий (Олександр Козак, 83), Максим Ковальов, Владислав Лупашко, Олег Синьогуб.

Попередження: Віктор Коваленко, 48; Веллінгтон Нем,  89; Владислав Клименко, 57; Владислав Лупашко, 90+1.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я