Фальстарт О.Хацкевича

0
73

Суперкубковий матч  «Шахтар» – «Динамо» завершився перемогою «гірників»  з рахунком  2:0. 8-а хвилина поєдинку стала вирішальною у цьому протистоянні, коли Факундо Феррейра відкрив рахунок у поєдинку, та в другому таймі на 56-й хв.  його подвоїв. О.Хацкевич розпочав свою роботу на посаді керманича  «Динамо» з поразки.

По грі  явно було, що «Шахтар»  переграв свого суперника на всі  сто відсотків. Граючи протягом останніх 17- ти хвилин в більшості (за друге попередження з поля був вилучений Степаненко, – авт.). Заслужена перемога, справедливо  став володарем Суперкубка України.

Не було відкритого футболу, який оібцяв нам Саленко. «Динамо», дивлячись на гру і результат, явно що програє «Шахтарю»  по всіх позиціях.

З 14 суперкубкових матчів у восьме «Шахтар» отримав  Суперкубок  України – 2017 та 2 мільйони гривень,  6- залишаються за «Динамо».

Слід відмітити, що останнім  часом знову  відбуваються прояви негативної поведінки фанатів, які чинять  насильство над іншими. Цьому підтвердження – матч в Одесі, де  фанати «Динамо»  закидали  фаєрами гравців на полі. Була зупинка… Такі дії  вкотре доводять, що такий футбол нам не потрібен…