Ексгравець “Олександрії” про своє завтра…

0
749
Голкіпер “Руху” Юрій Паньків прокоментував підписання контракту зі львівським клубом.
– Я щасливий опинитися в “Русі”. Дуже добре знаю гравців, керівництво та весь персонал клубу. Гадаю, з адаптацією проблем не повинно бути. Із спортивним директором “Руху” Володимиром Лапіцьким ми вже давно вели перемовини. Він ще швидше хотів, щоб я перейшов сюди  (2 травня у Львові ми програли “Руху” з рахунком 2:1, у воротах стояв Ю.Паньків, хоча вели в рахунку, -Авт.). Якщо бути відвертим, то я мріяв про повернення до Львова. Тут мешкає моя сім’я, відтак, я вирішив повернутися додому.
В мене був чинний контракт із “Олександрією”, який змушений був допрацювати до кінця. Після перемовин з президентом клубу ми гарно розійшлися. Я дуже вдячний “Олександрії”, адже цей клуб багато для мене зробив, як у футбольному житті, так і в сімейному. Мої дітки народилися саме в Олександрії. У мене там багато друзів. Все ж настав час повернутися до Львова та допомогти “Руху” добиватися хороших результатів.
Місце в основному складі потрібно здобувати важкою працею. Оцінювати повинен не я, а тренерський штаб. Хто буде сильніший – той буде грати. У свої 36 років я побував у різних командах і бачив все. Жоден тренер не є собі ворогом і не буде ставити слабшого у стартовий склад. Найголовніше – власні амбіції не ставити вище команди. Важливий результат.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я