Едвард Йорданеску: «Ми приїхали за результатом»

0
139

Саме  так  прозвучало з вуст від головного тренера румунської «Астри» Едварда Йорданеску на прес- конференції, що відбулася о 20. 00 в Будинку Футболу.

-Ми приїхали не як туристи, а приїхали за результатом, щоб пройти далі, а не отримувати насолоду. Це літо для нас дуже «спекотне» – у команді відбулися кардинальні зміни – пішов ведучий гравець  Сапунару та за ним ще 15 гравців, змінився тренерський штаб та технічний  персонал. Практично  будуємо нову команду. Багато агресивних молодих  гравців, але довіряємо. За останні 17 днів ми зіграли 6 матчів. Останній – перемога над азербайджанською «Зірою» в Лізі Європи, перемоги в Лізі Румунії, і завтрашній поєдинок, але ми надіємося, що функціонально  відновимося. Буде зроблена певна ротація.  На 90% склад команди затверджено на завтрашній поєдинок. Є травмовані, але постараємося виставити на поле найбільш оптимальний варіант гравців. Ми знаємо нашого суперника ( «Олександрія»), як сильну та організовану команду, в якій є сильні гравці. Знаємо, що і в суперника  будуть зміни в складі. У попередньому матчі обидві команди грали дуже обережно, не ризикували, щоб не допустити помилок. Та ми приїхали за перемогою. Настрій  у гравців гарний, вони сповнені бажання перемогти в завтрашньому поєдинку.  

  • Гравець команди Матео на запитання, що він відчуває перед матчем, відповів, що вони приїхали на роботу, налаштовані на перемогу, що команда покаже бажаний  результат.

І все ж  найбільше  нашим гравцям треба  дуже уважно слідкувати за такими гравцями «Астри»:  французький  нападник  Антоні Ле Таллек  (колишня команда «Ліверпуль»),  Александру Іоніце,  бразильський півзахисник Маркінйос.

Коли команда вийшла на тренування о 20. 30, то слід відмітити, що це  команда  фізично  сильних гравців з  високим ростом.  Тренер  “Астри”  Е.Йорданеску ставить  ставку саме на фізично  здорових гравців, плюс  родзинка бразильського  та французького футболу.   а9

І.Мельник  

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я