Головна Новини Дві нові амбулаторії стануть до послуг пацієнтів Олександрійщини

Дві нові амбулаторії стануть до послуг пацієнтів Олександрійщини

0
110

Такі красені амбулаторії, з огляду світлин, в яких буде проживати  і лікар, робить амбулаторію більш мобільною і доступною для надання медичної допомоги хворим.
Село відроджується, якщо будуються школи, амбулаторії, спортивні та ігрові майданчики, відкриваються нові дитячі  групи чи садочки, ремонтуються дороги, створюються нові робочі місця… Це аксіома життя. Живе село. Як приклад, бачимо, що сільська медична реформа,  саме на Кіровоградщині, рухається швидкими темпами. Майже щоденно оголошуються  на сайті  публічних закупівель Prozorro про будівнивто то в одному районі  області, то в іншому про будівництво вже цього року нових медичних закладів- амбулаторій, що для сільського мешканця є одним із головних факторів життя на селі… 
Дві нові амбулаторії  невдовзі стануть до послуг пацієнтів Олександрійщини. Першу – в Протопопівці  обіцяють збудувати  вже цього року – за словами голови  Приютівської ОТГ А.О.Коломійцева, другу – в Червоній Кам`янці  – до 31 грудня 2019 року. Інформація з  публічних закупівель Prozorro.
Замовником будівництва виступило управління капітального будівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації. Торги відбудуться 9 липня. Вартість будівельних робіт становить 5 572 183,20 грн.
 На Кіровоградщині оголошені подібні тендери на будівництво амбулаторій в с.Червоновершка Компаніївського району, в с.Зибкове Онуфріївського району та в с.Панчево Новомиргородського району.

І.Мельник 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я