Дурять на кожному кроці. Не мовчіть – говоріть

0
189

 Наші видання: чи то друковані, чи то електронні наповнені дощенту кримінальною хронікою. Жахи, вбивства, крадіжки, розбої, згвалтування, бійки, бандитизм…. Неначе цим тільки і  зацікавлені олександрійці, цим тільки і живуть, неначе не існують більше жодних проблем.  Знаєте це щось з Ільфа і Петрова з «Дванадцяти стільців». Згадаймо: «у повітовому місті була така сила перукарних закладів і бюро похоронних процесій, що здавалось, мешканці міста родяться тільки на те, щоб поголитись, постригтись, освіжити голову вежеталем і одразу ж померти. А насправді в повітовому місті люди родились, голились і вмирали не так уже й часто…»

У більшості людей вже виробився підсвідомо синдром постійного страху, очікування трагічного,  смертоносного. Люди залякані… Шановні журналісти, не «давіть»  на людей, цим авторитет і тиражі ваших видань не збільшаться. Опустіться трохи на землю. Аварії були, є і будуть,  злодії  грабували і будуть грабувати, були вбивства і будуть (хочеш ти цього чи ні, – Авт.).

Зверніть краще увагу, пильніше придивіться, шановні журналісти”, на наше обслуговування в місцях наших покупок. Де б то не було ринок, чи магазин, чи супермаркет, чи контора державна…А з цього складається наше відношення до всієї влади…А влада це ми:: коли нас не дурять, не лаять безпричинно, коли все будується на чеснотах.

Днями, а саме, 06.01.19, зранку  придбав у магазині  під назвою «Маркетопт»  зелень – кріп. З виду в упаковці такий зелений був… На упаковці все було розписано: упаковано 31. 12.18 придатно до 07.01.19 р. Вага 0, 084 кг. Вартість 8 грн. 47 коп.   Прийшов додому і яке ж то було розчарування, коли розгорнув багатошарову  обгортку, а всередині під зеленими двома гілочками  всі інші були жовтого кольору, кольору сонця…  Явне заздалегідь  сплановане шахрайство – обман  покупців від  працівників «Маркетопту».  Агов, керівництво, зверніть  увагу на роботу найновішого магазину, що напередодні відкрився.  Так ми цінуємо своїх покупців! ( на фото: продукція  від «Маркетопт»). Чому так сталося? Відповідь проста і банальна: спорчений кріп “обгорнули” свіжим, зеленим і на вітрину… Безвідхідне господарство.

Інший випадок. Вже на оптові базі ( вул. Титова, 2, – Авт.). Напередодні  новорічних свят. Купував  свіжоморожену рибу. Замовив, ваги показали вагу і ціну, а продавець назвала зовсім іншу – вищу від показників на вагах. Не змовчав. У відповідь почув  якесь белькотіння, що не побачила, що сплутала цифри… Я стою за метр і бачу цифри, а вона, молода, не бачить!? Сплутала в свій бік відразу майже на гривню.

Третій випадок. Спеціально роблять пересортування. Свіжий продукт  «розбавляють» застарілим. Це стосується грибів, мандарин, яблук, цибулі, часнику, буряка, капусти…  А печиво як змішують свіже з сухим. Зуби поламаєш… А цукерки. А ми мовчимо!

А  що роблять з куриною продукцією, рибою.  Купуєш кілограм – після розтавання льоду – до 400 г. відхід води.  Солідні  супермаркети цього собі ніколи в житті не дозволять. Що наші супермаркети, їх керівництво, не знає про цю наболілу проблему? Знає, ще й добре! Ото дивишся буває на ту заморожену, замотану десятками раз плівкю рибу, а вона вже «ржава», бо роками її переморожують, переоціняють… Бо  люди, які поважають себе, не будуть купувати воду і “ржавий” морепродукт. А всі йдемо до Європи!

 І таких прикладів можна  щоденно десятки називати. І про це ми будемо писати і писати, бо це наші кошти, які ми заробляємо не для  збільшення статків мільйонерів, не для збагачення через нечесні відношення: продавець-покупець, коли у програші завжди покупець.

І.Мельник      

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я