Думки депутатів про рік, що минає – 2017. Сергій Ракута: «Доступні ліки стали доступними для олександрійців»

0
427

Депутат міської ради VII  скликання, член фракції БПП ( «Солідарність» ), директор ПП «Ракута» напередодні Нового року поділився своїми думками відносно року, що минає: 

-Задоволений від того, що велася плідна робота нашою фракцією в міській раді, що була спрямована на соціальний захист населення Олександрії. Брав активну участь у засіданнях виконавчого комітету, комісіях міської ради, пленарних засіданнях міської ради. Особливо задоволений від того, що в 2017 році почала працювати державна медична програма «Доступні ліки», в якій беру участь. Якщо спершу перелік медикаментів, що стали виділятися хворим безкоштовно або з частковою доплатою складав 148 найменувань, то на кінець року він розширився до 198, що дає  можливість хворим людям безкоштовно отримувати ліки для підтримки здоров`я. У наступному  році планується, що список ліків по реформуванні медичного галузі буде ще більшим.  Не секрет, що більшість захворювань cкладають серцево-судинні хвороби та цукровий діабет (майже 70% від усіх інших хвороб, – Авт.). Тому держава і спрямовує  кошти, щоб наші люди мали змогу за рахунок бюджету лікуватися.

Напередодні Нового 2018 року вітаю усіх олександрійців, виборців нашої політичної сили з новорічними святами, яких ми найбільше чекаємо, бо пов`язуємо  з цими святами зміни на краще, плануємо і сподіваємося, що прийдешній рік буде кращим від минулого. Міцного здоров`я, дорогим олександрійцям, родинного затишку, благополуччя, та щастя.

  • І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я