Допомога нужденним

0
261

Сьогодні, 13 серпня, волонтерський центр гуманітарної допомоги українсько-данської дружби «Друзі Дена», що діє в м. Олександрії,  надав гуманітарну допомогу комунальному закладу “Староосотський дитячий обласний протитуберкульозний санаторій”.

 Головний лікар закладу Н.Б.Левченко, відвідавши центр волонтерського руху, ознайомилась з його роботою. В свою чергу центр надав допомогу в дитячому одязі, іграшках та деякому медичному обладнанні (відновлювальні тренажери). Після оформлення документів акту- прийому передачі перший вантаж відправиться до санаторію.

У подальшому обидві сторони домовились про подальшу співпрацю в наданні допомоги 110 дітлахам віком від 3 до 15 років, які потребують особливих умов санаторно-медичного утримання.

 -Ми вдячні за гостинність, за розуміння наших потреб у покращенні умов перебування наших пацієнтів в обласному протитуберкульозному санаторії. У нас діє комісія благодійної допомоги, яку очолює Ю.П.Нагірний. Завдяки йому ми сьогодні тут. Отець Василь  з Чигирина дав хорошу характеристику вашому центр, який надає допомогу нужденим категоріям населення, – відмітила головлікар санаторію Надія Борисівна.

 Також цього дня олександрійські інваліди, ветерани праці отримали від центру багатофункціональні ліжка з автоуправлінням. Зокрема, громадянам Будяк І.І та Бессмольній О.В. стане легше перебувати в лежачому стані…

ФОТОРЯД  

  • І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я