Долинська міськрада заявила, що нардеп не відповідає на їх листи (ФОТО)

0
546

Долинська міська рада на офіційному сайті заявила, що народний депутат від Кіровоградщини Олег Воронько не відповідає на їх листи.

IMG 6404

-За період з 17.10.2019 р. по 27.03.2020 р. міською радою народному депутату України по одномандатному виборчому округу № 103 Олегу Вороньку було направлено 13 документів, в тому числі: 9 листів та 4 звернення депутатів міської ради. Вони стосувалися сприяння у вирішенні питань: надходжень акцизного податку до місцевого бюджету; вирішення передачі двох недобудованих багатоповерхових житлових будинків від ДП «Дирекція КГЗКОР» у комунальну власність міста, з метою забезпечення житлом громадян міста; збільшення обсягу субвенції з державного бюджету закладам охорони здоров’я для лікування хворих на цукровий діабет; водопостачання міста, а саме недопущення виключення проєктів завершення будівництва Долинського групового водопроводу та будівництва мереж водопостачання вулиць західної частини міста з переліку об’єктів, які будуть фінансуватися за рахунок ДФРР у 2020 році; скасування плати населення за транспортування газу тощо, –йдеться в повідомленні.

Станом на 14 квітня міська рада на жоден документ відповіді від народного депутата не отримали. Рекомендовані листи повертаються, як не отримані, у зв’язку із закінченням терміну зберігання у поштовому відділенні.

IMG 6403

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я