ДОГРАВАЛИ КРАЩЕ, НІЖ ПОЧИНАЛИ…

0
110

Сьогоднішній  результат протистояння «Олександрія»-«Чорноморець» – це не що інше, як догравали краще, ніж починали, якщо коротко. А починався матч за ініціативи олександрійців, які з першої хвилини мали на меті забити швидкий гол, але з часом,  – за якихось 15 хв. поєдинку, гра вирівнялася і велася здебільшого боротьба за м`яч в центрі поля. Багато було технічного браку. Один-два паси і втрачено м`яч гравцями обох команд. Невміння тримати  шкіряного – це проблема  багатьох команд УПЛ.  Мало було комбінацій, більше біганини. Щось не вистачало «аграріям» аби швидко забити м`яч у ворота одеситів. Ті з часом, оговтавшись, почали також гостро контратакувати. У них і сил то було більше – на два дні в порівнянні з «аграріями» Олександрії», які тільки в вівторок зіграли внічию з «Зіркою».

Як таких голевих моментів за всю гру і не було. Були напівмоменти, але до відкриття рахунку  діло не дійшло. І вилучення  Сітало за 15 хв. до завершення матчу вплинуло  більш позитивно на гру олександрійців, які стали краще грати, ніж у повному складі. Були моменти, була гострота, було бажання в кінці поєдинку забити переможній гол, але  цього не сталося. А одесити в більшості показали гірший футбол.

Сумнівне вилучення з поля Сітало суддею в полі С.Бойко, яке на вилучення  і не тягло, ще довго буде обговорюватися в футбольних колах, і не тільки. За такі помилки треба карати не лише футболістів на полі, а й арбітрів, які  також грубо помиляються.

Якщо одесити грали за 3 очка, то «Олександрія» догравала, звісно, бодай, за очко, хоча мала шанс і на більше.

Це вже 12 нічия  “Олександрії” в цьому чемпоінаті.

Попереду, 18 березня домашня зустріч з львівськими «Карпатами».

ФК «Олександрія»  ФК «Чорноморець» – 0:0 (0:0)

10.03.18, 17.00. м.Олександрія, КСК «Ніка».+ 3°C, 700 глядачів.

Арбітр: С. Бойко (Київська область)

Асистенти арбітра: В. Шланчак (Черкаська область), З. Курбанов (Херсон).

4-й арбітр: Ю. Можаровський (Львів).

Спостерігач арбітражу: Я. Грисьо (Львів).

Делегат ФФУ: С. Понайда (Львів).

 «Олександрія»: Юрій Паньків, Євген Протасов (С. Старенький, 46’), Віталій Пономар (Д. Шастал, 70’), Гліб Бухал, Артем Полярус (А. Цуріков, 65’), Андрій Гітченко (К), Артем Сітало, Павло Пашаєв, Василь Грицук, Андрій Бацула, Євген Банада.

Запасні: В. Леванідов, Б.Литвяк, К. Прокопчук, Т. Стецьков.  

Головний тренер: Володимир Шаран. 

 «Чорноморець»: Дмитро Безрук, Ваг Мамаду (Є. Смірнов, 38’), Івіца Жуніч, Євгеній Зубейко, Сергій Люлька (К), Фуссені Бамба, Іван Бобко (М. Мусолітін, 46’), Артем Чорній, Микита Татарков, Максим Третьяков, Родрігес Сільвіо (І.Матяж, 70’).

Запасні: А. Кожухар, Ю.Романюк, В. Хамелюк, Д. Семенів.                                     

Головний тренер: Костянтин Фролов.

 Попередження: Євген Банада 5′, А. Гітченко,45+1’,  Ваг Мамаду, 36’, Родрігес Сільвіо, 41’, М.Третьяков, 90+4′.

Вилучення: А.Сітало, 74′.

Фоторяд

 І.Мельник

 

ичя

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я