Дочекаємося уже 13 серпня нових імен у футболі…

0
859

“Інгулець” у разі перемоги над “Балканах” в останньому 30-му турі чемпіонату першої ліги, щоб убезпечити себе  від гірко долі, що свого часу спіткала “Десну”, визначився зі стадіоном.

“Домашні” матчі петрівчани будуть проводити на стадіоні “Зірка”.

Але для цього треба перемагати в одеситів. Тур надзвичайно буде емоційним, бурхливим на події. Подивіться на центральні матчі: ” Минай”- “Волинь”, що тут можна очікувати? Повну ” зарубу” – битву за вихід в УПЛ. Надто дорога ціна цього протистояння. Вочевидь, що будуть задіяні усі наявні і не наявні чинники з боку обох команд, аби мати успіх – перемогу. Більше будуть  “діяти” волиняни. У них на 2 очка менше, ніж у закарпатців. “Агробізнес” буде приймати “Оболонь-Бровар”. Цікаве протистояння фаворита нинішніх перегонів за місце під небосхилом УПЛ- винниківського ” Руху” проти “авангардійців” без головного тренера Косевича, котрі втратили шанси на вихід до УПЛ цього сезону.

13 серпня стане відомо імена першої трійки призерів. Цікавий футбольний вечір очікує українських уболівальників футболу. Врешті-решт повертаємося до повноцінного двоколового чемпіонату зі збільшеною кількістю команд.

І нехай київські злопихачі-журналісти закриють роти- не ганьблять “село”, що сьогодні задає тон в українському футболі. Прийшов час змін і в футболі. Чверть команд УПЛ – це виклик Одесі, Кривому Рогу, Миколаєву, Івано-Франківську, Ужгороду, Тернополю, Харкову, Києву, Запоріжжю, Львову, Житомиру, Хмельницькому, Сумам, Чернівцям…

Футбол не повинен обмежуватися адміністративно-територіальним устроєм. Попереду районування-укрупнення сільських регіонів. Гадаю, що журналістам зі столиці слід більше цікавитися футболом глибинки. Скільки талановитих гравців вийшли лише  з Кіровоградщини: Верємєєв, Михайлов, Канчельськіс, брати Дмитро і Олександр Михайленки, Назаренко, П’ятов, Коноплянка…

Дочекається нових імен у футболі…
Іван Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я