До уваги жителів м.Олександрії!

1
17338

За останні дні до Олександрії повернулися сотні олександрійців які перебували на роботах за кордоном (Росія, Італія, Польща, Іспанія, Чехія, Словаччина, Румунія, Литва.., -Авт.). Звісно, що вони є потенційними носіями  пошесті, що забирає життя людей.

На жаль, в маленьких містах та селах не відсліковується короткочасна міграція людей. Наші люди ще не навчені швидко реєструватися по прибуванню до основного місця проживання після відвідин зарубіжжя. Гадаю, що коли ми здолаємо коронавірус, буде створено такий орган (відділ при ЦНАПІ, та й зараз можна вже при міськрадах, сільрадах реєструвати приїжджих з далеких країн, -Авт.) у кожному населеному пункті країни, що буде відслідковувати від`їзди людей за кордон. Це не важко зробити. Якщо це подорож – туристичні агенства повинні відразу після відправки подати інформацію про кількість туристів. А прикордонна служба повинна на кордоні  фіксувати заробітчан і передавати її по областях, а ті по районах… Таким чином, буде легше контролювати тих кого немає на місці. Облік, статистика – це велика підмога лікарям у боротьбі з заразними хворобами…

Що ми можемо зараз зробити?

 Адміністрація комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Олександрії» просить осіб, які повернулися у місто із-за кордону, в телефонному режимі повідомляти про це лікарів, з якими підписана декларація, або в реєстратуру за телефоном:

7-46-17;  095-84-69-505, або головного лікаря за телефоном: 067-11-11-811.

О.Оскар.

1 КОМЕНТАР

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я