До уваги педагогів!

0
730

Директором Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», після голосування, став Віталій Дмитрук.

Як повідомили в облраді, в голосуванні взяли участь науково-педагогічні працівники, а також обрані представники з числа інших працівників.

“За” проголосували 73 людини, що становить 80% від загальної кількості голосуючих.

Досьє:

В.Дмитрук 19.04.1973 р.р., с. Ласки Народицького району Житомирської області.
Закінчив Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. О. С. Пушкіна на факультеті філології за спеціальністю «Українська мова і література».

У 1995 р. закінчив з відзнакою повний курс і здобув кваліфікацію вчителя української мови і літератури та почав працювати асистентом кафедри української мови педагогічного інституту імені В. К. Винниченка.

У жовтні 1995 р. вступив до цільової аспірантури зазначеного закладу за спеціальністю «Українська мова» (10.02.01), яку закінчив у 1998 р., захистивши дисертацію. Отримав науковий ступінь кандидата філологічних наук.

1998 – 2006 роки працював старшим викладачем, доцентом кафедри української мови, заступником декана факультету іноземних мов ЦДПУ ім. В. Винниченка.

З липня 2006 р. і до сьогодні працював на різних керівних посадах у структурі Київського національного університету культури і мистецтв, наразі є директором ВП «Львівська філія КНУКіМ».

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я