До складу нових ОТГ увійшли

0
150

За результатами виборів до Приютівської та Новопразької ОТГ, що відбулися 29 квітня, на посади голів ОТГ було обрано Андрія Коломійцева (2170 голосів) та Богдан Куруп (1584 голосів) відповідно.

З великим відривом далеко позаду залишилися головні опоненти-кандидати на посаду голів ОТГ: Віталій Решетняк (923 голосів) у Новопразькій ОТГ та Володимир Рябоконь (821 голосів) у Приютівській ОТГ,- повідомляє “Голос громади”.

До складу депутатів Приютівської ОТГ увійшли:

1. Дудник Інна Володимирівна;
2. Решетицький Ігор Леонидовіч;
3. Гуртовой Віктор Анатолійович;
4. Решетняк Сергій Іванович;
5. Лазаренко Геннадій Федорович;
6. Бацман Людмила Василівна;
7. Лисенко Віктория Анатоліївна;

8. Михайленко Василь Іванович;
9. Грабенко Василь Дмитрович;
10. Цьома Лариса Борисівна;
11. Кравченко Світлана Степанівна;
12. Титаренко Сергій Миколайович;
13. Клочко Олена Миколаївна;
14. Маловік Микола Семенович;
15. Кузьменко Іван Іванович;
16. Йоник Наталія Василівна;
17. Задесенець Анатолій Петрович;
18. Глінченко Ірина Анатоліївна;
19. Данілова Тетяна Миколаївна;
20. Заріцька Наталія Олексіївна;
21. Сирватка Ігор Володимирович;
22. Хованська Анастасія Олександрівна;
23. Алексєєв Владислав Григорович;
24. Савченко Денис Юрійович;
25. Дорошенко Наталя Олександрівна;
26. Марченко Сергій Валентинович.

До складу депутатів Новопразької ОТГ увійшли:

1. Флінтич Олександр Степанович;
2. Чуб Сергій Олексійович;
3. Булаєнко Валерій Леонідович;
4. Клименко Наталя Миколаївна;
5. Федюха Алла Миколаївна;
6. Лазаренко Сергій Сергійович;
7. Градовський Сергій Григорович;
8. Чорна Тетяна Іванівна;
9. Решетняк Ірина Вікторівна;
10. Вовк Станіслав Олександрович;
11. Гарбузенко Тетяна Василівна;
12. Гергардт Світлана Володимирівна;
13. Гейко Василь Анатолійович;
14. Демчук Людмила Вікторівна;
15. Бугайов Володимир Васильович;
16. Золотарь Віта Анатоліївна;
17. Киселльов Володимир Миколайович;
18. Третяк Олена Миколаївна;
19. Ланін Сергій Олексійович;
20. Злочевська Наталя Володимирівна;
21. Іщенко Сергій В’ячеславович;
22. Малихіна Олена Григорівна;
23. Сорокіна Оксана Іванівна;
24. Маляр Оксана Андріївна;
25. Ігнатьєва Лариса Іванівна;
26. Максимчук Юрій Олексійович.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я