До послуг олексндрійців “Муніципальна няня”

0
141

З поточного року діє  нова державна програма з підтримки молодих сімей – «Муніципальна няня», що компенсує батькам частину витрат на послуги няні для дітей віком до 3-х років. Сума відшкодування для дітей до 6 років становить 1626 грн. на місяць. Ця компенсація не заміняє інші соціальні гарантії на дитину і сплачується окремо за бажанням батьків.
На даний приробіток мають право батьки, які працюють, так і ті, хто перебувають у декретній відпустці.
Батьки обирають няню при умові – офіційне працевлаштування няні, яка має бути фізичною особою підприємцем або юрособою, яка надає послуги догляду за дітьми.
Угода вкладається в письмовій формі між батьками, усиновлювачами, опікунами дітей до 3-х років та “муніципальною нянею”.
В угоді  вказується назва послуги, її обсяг із конкретних заходів, умови, строки її надання, вартість, періодичність оплати, відповідальність сторін.
Для отримання компенсації послуг «муніципальної няні» заявник (отримувач) повинен надати до управління праці та соціального захисту населення міськради:
заяву встановленого зразка для соціальних допомог; заяву про перерахування коштів із зазначенням рахунка в установі банку; копію договору між отримувачем послуги «муніципальної няні» та муніципальною нянею; документи, що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні (чек, розрахункова квитанція, виписка з банківського рахунку).
До заяви додаються копії: свідоцтва про народження дитини;  паспорта отримувача компенсації послуги «муніципальної няні»;  документа, що посвідчує проживання на території України (для іноземця та особи без громадянства);
довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від реєстраційного номера та мають про це відмітку в паспорті) отримувача компенсації послуги «муніципальної няні»;
для опікунів – рішення виконавчого органу міської, або суду про встановлення опіки.
Термін подачі документів: місяць із моменту укладання угоди з нянею.
За довідками звертатися за адресою: вул. Шевченка, 109, тел. гарячої лінії 7-29-79.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я