До Олександрії завітало більше 600 педагогів

0
138

 22 серпня в Олександрії проходив обласний педагогічний форум. Напередодні нового навчального року більше 600 педагогів із Кіровоградщини і 35 експертів з усієї України взяли участь у заході, що проводився у форматі (не) конференції EdCamp Oleksandrija.
EdCamp – це сучасний майданчик для відкритого обміну педагогічним досвідом, співпраці та вирішення спільних завдань.
Пленарна частина відбулася в ПК «Світлопільський» за участю високоповажних гостей.
Зі словами привітання до учасників (не) конференції звернувся міський голова С.Цапюк, який подякував педагогам за вагомий внесок у розвиток освіти та виховання ерудованої, творчої молоді, яка сьогодні демонструє високі досягнення на олімпіадах і конкурсах різних рівнів. Степан Кирилович зазначив, що міська влада завжди підтримує дану галузь, аби забезпечити надання якісних освітніх послуг в Олександрії. С.Цапюк побажав педагогам успіхів, вдалого нового навчального року та гарних вражень від конференції.
Перед присутніми виступили перший заступник голови Кіровоградської ОДА С.Коваленко, генеральний директор директорату вищої освіти та освіти дорослих Міністерства освіти і науки України Шаров О.Г., начальник обласного управління освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА Таборанський В.П., директор управління державної служби якості освіти Синчук Л.С. та виконуючий обов’язки голови обкому профспілок працівників освіти і науки України Петров С.Ю.
Після офіційної частини педагоги взяли участь у роботі більше ніж 20 локацій, що діють на базі ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ст. № 17) і Олександрійського колегіуму. До обговорення на (не) конференції представлені теми: «На крилах творчості до вершин стресостійкості», «Розвиток особливого світу дитини з залученням елементів арт-терапії», «Казкотерапія», «Школа розумного руху», «Їжа, яка дає сили і натхнення», «20 технік гарту дитини»,«Міфи і реальність про вакцинацію», «Як мотивувати учня до навчання», «Як залишити все старе в минулому». Учасники вільно обирали для себе цікаві локації, а також мали можливість виступити спікером і запропонувати свою тему. Педагоги спілкувалися в неформальній атмосфері та обмінювалися досвідом роботи.
Також під час заходу пройшла благодійна акція «Купуй книгу – врятуй дитину» на підтримку учня Ліцею інформаційних технологій.
По завершенню (не) конференції усім бажаючим була запропонована екскурсія містом.

Зокрема, педагоги відвідали царину (старійшину освіти міста протягом понад 145 років, -Авт.) гімназію-інтернат- школу мистецтв.  

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я