До 75-ї річниці визволення м.Олександрія від фашистських загарбників

0
96

6-го грудня відзначатиметься 75-та річниця визволення міста від фашистських загарбників. З цієї нагоди проходять ряд заходів.
У навчальних закладах проводяться тематичні уроки, культурно-виховні програми та зустрічі учнівської молоді з ветеранами.
Бібліотеки організовують для своїх відвідувачів виставки, викладки матеріалів, хронометри пам’яті, уроки мужності тощо.
З 4 по 20 грудня в музейному центрі ім. А.Ф.Худякової діятиме фотовиставка «Обличчя війни», присвячена визволенню міста від загарбниківта проводитимуться екскурсії «Олександрія в роки фашистської окупації», лекції та зустрічі з учасниками бойових дій.
5-го грудня урочисті заходи відбудуться біля братських могил у Перемозькому мікрорайоні, по вул.6-го Грудня, біля меморіального комплексу визволення Олександрії (біля 6-ї школи), пам’ятного Хреста на місці колишнього табору військовополонених по вул.О.Скічка, в селищах Олександрійському, Пантаївці, с. Звенигородці та Марто-Іванівці.
6-го грудня о 10:00 годині біля Братської могили по вул. Діброви відбудеться мітинг «Дорогою пам’яті» та покладання квітів.
Міська влада запрошує олександрійців взяти участь у заходах, присвячених 75-й річниці визволення Олександрії від фашистських загарбників, – повідомляє сайт міської ради.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я