Головна Спорт Дмитро Гречишкін: «Хочемо піднятися вище п’ятого місця»

Дмитро Гречишкін: «Хочемо піднятися вище п’ятого місця»

0
443

Півзахисник команди «Олександрія» Дмитро Гречишкін розповів про перші загальні тренуваннях футболістів після карантину.

 — Дмитро, як футболісти «Олександрії» відреагували на перші тренування команди після вимушеної відпустки?

— Найголовніше, що ми повернулися до тренувань. Звичайно, всі знудьгувалися  за футболом. Потихеньку набираємо форму, і чекаємо офіційного рішення від УПЛ. Хочеться, щоб чемпіонат скоріше відновився.

— Якими словами Володимир Шаран зустрів команду на першому зібранні?

— Всіх привітав, позначив фронт робіт. Попросив тримати себе в тонусі та дотримуватися заходів карантину, дбайливо ставитися до здоров’я.

— На чому зараз йде акцент в перших тренуваннях?

— Зараз у нас міні-збори з прицілом на відновлення чемпіонату. Стоїть завдання підготуватися в стислі терміни і вдало стартувати в чемпіонаті. Часу дійсно мало. Намагаємося приділяти увагу і тактиці, і фізиці, підтягуємо удари по воротах, тому що довго підтримували форму без м’яча.

— Як ти підтримував форму на карантині?

— Домашній фітнес, пробіжки.

— Чи встигнете набрати форму до відновлення чемпіонату?

— Ми всі в однакових умовах. Перші дні, звичайно, було важкувато. Але зараз втягуємося. Повинні максимально попрацювати, щоб встигнути до першої гри набрати форму. Хочеться швидше грати, тому що матчі завжди цікавіше тренувань. Думаю, 1-2 гри, і повністю потім втягнемося.

— Які завдання ставить команда на ігри, що залишилися у чемпіонаті?

— Хочеться піднятися вище того місця, яке ми зараз займаємо. Тому треба буде постаратися поліпшити показники, щоб бути вище п’ятого місця.

 — Якби перша шістка грала в Києві, ви були б не в рівних умовах з суперниками?

— Важко відповісти, адже це питання більше до керівників. Але фактор свого стадіону, нехай і без уболівальників, але він теж впливає. Звичайно, добиратися до Києва, плюс проживання в іншому місті, не грали б нам на руку.

— Грати без глядачів вже звикли?

— Ні, до такого звикати не можна. Хочеться грати з ними. Ми навіть в останньому матчі без них відчували підтримку фанів за межами стадіону.

— Які матчі «Олександрії» до карантину додав би в плюс, які в мінус?

— Здається, вже стільки часу пройшло і це було давно … Напевно, найбільше запам’ятався останній матч, який ми виграли у «Колоса» 4: 2.

 

Андрій Леончук, КОМАНДА 1

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я