Для виїзду за кордон звернулися понад 72 тисячі осіб з Кіровоградщини

0
75

Картинки по запросу фото паспорта

Із початку 2018 року до підрозділів обласної міграційної служби для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон звернулися понад 72 тисячі осіб. Так, минулого року кількість власників паспортних документів склала майже 60 тисяч жителів Кіровоградщини, а у 2016 році – більше 33 тисяч. Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі УДМС у Кіровоградській області. Вдвічі попит зріс минулого року за рахунок можливості подорожувати до країн ЄС без оформлення віз і вже чимало українців скористалося цією можливістю.

Тільки за літні місяці майже 21 тис. мешканців Кіровоградщини отримали закордонний паспорт.

Міграційна служба закликає подорожувати відповідально та нагадує основні правила перебування у країнах ЄС за умовами безвізового режиму:

Це короткострокові подорожі – термін перебування не може перевищувати 90 днів упродовж 180 днів.

Дотримання умов в’їзду до ЄС: наявність документа для перетину кордону (закордонного паспорту), переконливе обґрунтування мети та умов перебування у країнах Європи, наявність достатніх фінансових коштів для перебування в ЄС та для повернення додому.

Дотримання законодавства країни, у якій перебуваєте, у тому числі міграційного. За порушення міграційного законодавства передбачено особисту відповідальність і вона буває достатньо суровою: від штрафу та недопущення у країну наступного разу до депортації без можливості відвідування країн ЄС на певний період.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я