Для “Олександрії”: відпрацювати ретельно помилки, виправити їх і рухатися далі

0
1275

Якщо об`єктивно розсудити даний програш, то він має своє глибоке коріння, що має початок ще спочатку весняної частини чемпіонату, а якщо ще глибше заглибитися – то від дня матчів у Лізі Європи. Багато було вкладено фізичних та моральних сил. Була надзвичайно велика відповідальність. Перше велике випробування зовсім іншим футболом, іншим підходом до його оволодівання, футболом підпорядкованим іншим методам і принципам майстерності. Щільний графік матчів, перельоти, звичайно, що відіграли свою роль. Не готові ще українські команди до випробувань Європою усіх гатунків. Та і карантин пішов не на користь  «Олександрії»… Що робити? Працювати над помилками. Готуватися ретельно і кваліфіковано до нового чемпіонату. Він буде надзвичайно цікавим – 14 команд. Увійде відразу три нові команди. Самобутні, непередбачувані, готові показати своє обличчя… Повернення до двох кіл, що дає шанс усім командам до останнього боротися за лідерство: чемпіонство, Кубок України, за Лігу чемпіонів та Європи, за збереження серед грандів вітчизняного футболу. Тому він буде дуже жорстким, неупередженим, важким психологічно, морально і фізично важким. На перше місце буде ставитися саме фізична форма, а вже потім професіоналізм гравців.

Тому для головного тренера «Олександрії» В.Б.Шарана є над чим працювати: і з підсиленням команди, і з награванням усіх ліній. Особливо це стосується оборонної сторони.

Щодо самої гри, то був момент, коли команда дещо розгубилася, коли Паньківу прийшлося двічі рятувати ворота від ймовірного голу. Гол назрівав, і він стався. Лише в другому таймі олександрійці відігралися. З`явилася певність подальшого успіху, але Кащук – «джокер» таки вирвав перемогу «Маріуполю».

Сьогоднішній програш повинен згуртувати команду  до нових баталій. Програно один не значний позиційно бій, але не війну. Попереду ще багато невдач і перемог, щоб перемогти у війні. І з ними ми пов`язуємо завтра «Олександрії». Розсудливість, повага і толерантність, і в той же час ми чекаємо на  амбітний, швидкісний футбол. Як бачимо, академічність сьогодні не в фаворі. На ринок футболу вийшли такі команди як «Десна», «Колос», що стали відкриттям цьогорічного сезону. Вони стали викликом для усіх команд УПЛ. Гадаю, що до них  приєднаються ще кілька нових імен у футболі.

Гніватися і гудити гравців – це буде некоректно, аморально. Завданням номер один на новий сезон – з перших турів максимально набирати очки. Більше команд – більше праці на футбольному газоні. Треба готувати міцні командні м`язи – дещо наростити, і тоді все буде в порядку.

До старту нового чемпіонату залишається місяць, щоб вдало стартувати. І олександрійський вболівальник з нетерпінням буде чекати нових перемог “Олександрії”.

І.Мельник     

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я