Для “Олександрії” “Минай”, як більмо в оці на старті

0
1194

Гра розпочалася з атаки господарів поля, коли ситуацію загострив Селєзньов, а завершував її Білоног (колись грав за “Зірку”, -Авт.). Активно почали “минайці”. Попередження отримали, а на 12- й хв. вже й Шастал на рівному місці грубо зіграв – ” гірчичник” записав собі в пасив.

Перші 15 хв. пройшли за деякою територіальною перевагою господарів. Так відбулося до 41-ї хв., коли Бабогло сам створив момент для результативного удару, але добре зіграв голкіпер “Минаю”- відбив на кутовий. А через кілька хвилин Селезньов перевірив на міцність ворота Білика. Нашому голкіперу довелося  майстерно зіграти, ліквідовуючи небезпеку в рамці воріт.

Так швидко і сплинули перші 45 хвилин першої половини матчу. Під кінець якого відбувся обмін небезпечними моментами з боку обох команд.

Буде що говорити в перерві головному тренеру Ю. Гурі в роздягальні. Видно, що проблем дуже багато в господарів поля. Команда ще не зіграна. Хіба що Білоног та Селезньов зіграли на рівні. В “Олександрії” мінус можна поставити гравцям, котрі отримали попередження. Здається, що не цінують хлопці, коли так легко отримують не обов’язкові “гірчичники”. Треба грати і вигравати.

Другий тайм розпочався з того, що на поле вийшли Одарюк та Спінеллі, котрі, змінили відповідновідповідно Шастал та Устименка. І вже на 47- й хв. Наш легіонер арегентино-італійський мав чудову нагоду забити гол “Минаю”, але удар вийшов не зовсім точним. Так цей гравець вміє грати, бо вже хвилину знову на вістрі атаки – не вистачило якогось метра, щоб дотягнутися до шкіряного, відповідаючи на простріл від Цурікова.

Набагато гострішим виявився початок другого тайму. Більше швидкостей, комбінацій, жорсткості та силової боротьби зчвилося на полі. Господарі – не пропустити, а гості – старалися забити.

На 71-й хв. Максима Третьякова на полі змінив Олег Кожушко. Ю. Гура підсилює позицію атаки, щоб мати бажаний результат. А ти часом час гри зменшується.

На 76-й хв. Одарюк отримав пас, обробив шкіряного, і пробив у лівий кут воріт Кучера, але той потягнув цей удар, перевівши м’яч на кутовий. Да, справді, голкіпер господарів зіграв за всю команду господарів. Чотири моменти, які мали увінчатися успіхом для  “Олександрії” ліквідував 24- річний воротар  “Минаю”. На 88- й хв. вкотре Спінеллі міг засмутити господарів, але кіпер зіграв майстерно.

Витримали господарі перший поєдинок цього чемпіонату. З огляду на те, що команда зібрана поспіхом, В. Кобін залишився задоволеним від результату цього поєдинку.

На 90 – й хв. господарі несподівано забивають. О.Вишневський відзначився переможним голом. Перші три очка – подарунок долі для “Минаю” від невдалої гри захисників “Олександрії”. Повезло господарям. Для “Олександрії” ” Минай” , як більмо в оці на старті чемпіонату…

А що ж Ю. Гура? Звісно, що він залишився незадоволеним від цієї гри. У такому матчі треба було вигравати. Вкотре наші гравці не можуть сконцентрувати свою присутність на полі до останньої секунди. Чому так виходить, що були фаворитами матчу, а в кінці гри пропустили. Багато буде розмов, розбірок…

А ми будемо сподіватися, що в наступних матчах “Олександрія” реабілітує себе за цей програш.

Іван Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я