Для Олександрійської Центральної міської лікарні придбано апарат штучної вентиляції легень

0
373

21 квітня міськголова С.К.Цапюк провів чергове засідання оперативного штабу із питань запобігання поширенню COVID-19 на території міста.
-На сьогодні в області підтверджено 247 випадків захворювання на коронавірус (за минулу добу 1 випадок). В Олександрії ситуація залишається стабільною: хворих на COVID-19 не виявлено.
У стаціонарах зменшується кількість хворих на пневмонію: у Центральній міськлікарні – 5 осіб, у дитячій – 10 дітей.
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги продовжує працювати кабінет з прийому хворих із підвищеною температурою. За минулу добу не було жодного звернення. Сьогодні в Олександрії на самоізоляції перебуває 78 осіб, які повернулися з інших країн.
У закладах охорони здоров’я діє посилений карантинний режим. Медпрацівники забезпечені засобами індивідуального захисту. За кошти міськбюджету придбано апарат штучної вентиляції легень. До боксованих палат інфекційного під’єднано систему подачі кисню для можливості використання відповідного апарату,- підкреслив мер.
ДСНС та комунальники продовжують дезінфекцію вулиць, місць масового перебування та під’їздів багатоповерхівок.
Терцентр продовжує збір і передачу продуктових пакунків
малозахищеним олександрійцям похилого віку.
На період карантину в місті призупинено роботу ринків. Продовжується моніторинг цін на продукти харчування в продовольчих магазинах і супермаркетах.
Заклади освіти і культури знаходяться на карантині. У школярів продовжується дистанційне навчання.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я