Директор ФК «Олександрія» Д. Кітаєв: “Надія і мрії завжди є”

0
131

Директор футбольного клубу «Олександрія» Дмитро Кітаєв прокоментував для телеканалів Футбол 1/Футбол 2 результати жеребкування групового етапу Ліги Європи УЄФА, за якими суперниками «Олександрії» стали «Вольфсбург» (Німеччина), «Гент» (Бельгія), «Сент-Етьєн» (Франція).

– Пане Дмитре, вітаю вас з такою непересічною подією у вашому житті. Які емоції, який у вас пульс нині?

– Дуже хвилююче було, коли дійшли до нашого кошика. Дуже хотілося, щоб попався Манчестер, але я вважаю, що це «робоча група», тобто група, в якій буде дуже важко. Всі команди стабільні… Емоції зашкалюють, тому складно ще щось сказати.

– Ну, не привезете ви Манчестер в Україну. Дуже засмутились з цього приводу? Адже наскільки мені відомо футболісти дуже хотіли зіграти проти Манчестера і з’їздити на Олд Траффорд.

– Не те, щоб дуже… Звичайно, хотілося, але Франція, Німеччина, Бельгія, думаю, це теж відмінні країни, тому має бути цікаво.

– Яка з цих команд найсильніша на вашу думку? Є якийсь фаворит?

– Я б виділив, напевно, “Гент” і “Вольфсбург”. Це дуже сильні команди. За “Сент-Етьєном” я не стежив, тому не можу сказати, що там зараз за команда.

– Були якісь побажання від президента або головного тренера?

–Усі були готові до будь-якого результату. Хочу сказати, що ніхто ніяких країн не замовляв, тому, думаю, нормальне вийшло жеребкування.

– “Олександрія” – це новачок, і в футбольній Європі про неї ніхто не знає. Будемо чесними, вас, швидше за все, списують з рахунків, не вважають фаворитом. “Олександрія” зможе навести шереху в Європі?

– Дуже на це сподіваюсь. Сподіваюся, що команди насправді не будуть ставити нас на високий щабель, будуть трохи розслаблені і почнуть недооцінювати “Олександрію”. Але те, що хлопці будуть віддаватися на всі 1000% я впевнений. Думаю, що трохи пошумимо.

– З цієї групи можна вийти? Як вам здається?

– Надія і мрії завжди є, тому потрібно мріяти про те, що ми вийдемо з групи, тому що мрії мають властивість збуватися. Сподіваюся, у нас вийде, принаймні сподіваюся, що ми зможемо виступити гідно на груповому етапі Ліги Європи, і наші вболівальники це оцінять і підтримають.

Процедура жеребкування пройшла 30 серпня в Монако.

Нагадаємо, що до основної сітки «Олександрія» потрапила напряму як бронзовий призер УПЛ-2018/19. З українських, окрім нашого клубу, в груповому етапі Ліги Європи візьме участь «Динамо», яке перебралося до Ліги Європи після невдачі у кваліфікації Ліги чемпіонів.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я