Десять причин, чому потрібно пити воду на порожній шлунок

0
233

Вода необхідна для життя і її користь для доброго здоров’я незаперечна. Вода потрібна нам не просто для того, щоб банально вгамовувати спрагу. Усі органи людини потребують води для їхньої нормальної роботи та для доброго здоров’я. Усі обмінні процеси в організмі людини проходять за участю води. Одна або дві склянки води, яку ви випиваєте перед сніданком є ідеальним засобом для виведення токсинів і всіх речовини, яких наш організм не потребує. Завдяки цьому, вода допомагає запобігти захворюванням і підвищує метаболізм на початку кожного дня.

Уночі людський організм працює – відновлює клітини і очищує себе, тому, випивати склянку води натщесерце – дуже корисно, адже це дасть поштовх організму для виведення всіх відходів через сечу.

Склянка води або більше на порожній шлунок допомагає звести до мінімуму шкідливий вплив деяких речовин на організм людини, серед таких можна назвати алкоголь, тютюн, забруднення, нездорова їжа тощо.

Питна вода є великим помічником для шкіри і дуже корисна для нашого здоров’я. Якщо ви будете випивати дві склянки води натщесерце, це допоможе зберегти еластичність і тонус шкіри і запобігти передчасним зморшкам.

Питна вода вранці, яку ми випиваємо натщесерце, захищає і зволожує наші життєво важливі органи, робить їх здоровими і підтримує їх функціонування.

Питна вода (2-3 склянки води натщесерце) ідеально підходить для тих, хто бажає втратити зайві кілограми. Крім того, що вода допомагає виводити токсини з організму, вона теж є великим помічником у спалюванні жиру і калорій. Випиваючи склянку води, ми відчуваємо тамування відчуття голоду, а також уникаємо переїдання, яке шкодить нашій фігурі, а втім і  нашому здоров’ю.

Питна вода вранці допомагає підтримувати в цілому хороший стан здоров’я – лімфатичну систему, активізує роботу шлунково-кишкового тракту,  контролює рівень кортизолу і захищає нас від інфекцій.

Щоденне споживання склянки теплої води натщесерце – хороший спосіб зарядитися енергією на весь день і прогнати сонливість чи втому,  які, правило, ми відчуваємо вранці.

Питна вода перед сніданком ідеально підходить для боротьби і запобігання закрепів, стимулюючи роботу кишечника.

Якщо у вас є проблеми зі шлунком, до прикладу ви хворієте на гастрит, то вода може стати вашим кращим помічником у лікуванні цієї  хвороби. Випивайте принаймні три склянки води натщесерце, і це допоможе знизити рівень кислотності в шлунку і спазми, що може призвести до гастриту. Також слід наголосити на важливому моменті: ви повинні пити воду помірно і спокійно, адже  від того, що ви вип’єте занадто багато води за один раз,  великої користі для вашого організму не буде, натомість, велика кількість води може викликати розлади здоров’я. Професійні рекомендації лікарів допоможуть зберегти вам здоров’я.

Якщо вам необхідно випити два літри або чотири склянки води, краще всього розділити цю кількість на кілька разів протягом дня і випити її за 4 рази. Ви можете почати зранку, випити склянку води на порожній шлунок, другу порцію вжити після сніданку і дві інші склянки у різні години перед кожним прийомом їжі.

Лікарі радять починати пити воду з прийому невеликої кількості а, згодом, поступово збільшувати до двох або трьох. Вода, яку ви п’єте, повинна бути хорошої якості.

Якщо ви бажаєте отримати справжній еліксир життя,  додайте до склянки води трохи лимонного соку і випивайте її щоранку натщесерце. І ця хороша звичка допоможе вам почувати себе добре і бути завжди у чудовій формі.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я