Державні плани наперед – правильна перспектива

0
89

 

Відхід свого часу від системного планування розвитку територій був помилкою. П`ятирічки свого часу з плановою економікою були дороговказом для усіх трудівників народного господарства країни. 

Сьогодні держава повертається до перспективного планування. Голова облдержадміністрації С.А.Кузьменко доручив керівникам території та райдержадміністрацій розробити перспективні плани роботи на найближчі 3 роки.

Напередодні голова облдержадміністрації та керівники територій області взяли участь у засіданні Ради регіонального розвитку під керівництвом Президента України  Петра Порошенка.

– Президент України, Уряд і наша з вами команда впродовж останніх чотирьох років зробили великий об’єм роботи, яку необхідно проаналізувати і про яку треба прозвітувати перед людьми. А вже на основі аналізу можна буде відповісти на питання, що нам необхідно робити завтра, – наголосив голова облдержадміністрації керівникам територій під час щотижневої апаратної наради, підсумовуючи результати робочої поїздки.

Керівник ОДА доручив головам райдержадміністрацій розробити відповідні перспективні плани роботи на найближчі три роки. Такі короткострокові плани міститимуть основні завдання, які необхідно виконати, і переліки проектів, що будуть реалізовуватися.

– Щоб мати хороші перспективи, сьогодні нам треба спланувати, які необхідно реалізувати проекти на територіях, у тому числі й економічні, які треба відкрити підприємства, де створити нові робочі місця, як забезпечити зростання заробітної плати і покращення якості життя людей, – наголосив Сергій Кузьменко. – Прошу усіх мобілізуватися, сконцентруватися і виконати усі завдання, що перед нами ставлять і люди, які проживають на Кіровоградщині, і керівництво держави.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я