Депутати розподілили кошти держсубвенції, не обділивши нікого

0
200

26 лютого на черговій 6-й сесії міської ради депутати скоригували міський бюджет на поточний рік. Депутати збільшили доходи на суму 41,9 млн. грн., у тому числі, за рахунок надходження 35,6 млн. грн. субвенції з облбюджету на капремонт Новопразького шосе; 3,9 млн. грн. дотації з держбюджету на передані повноваження та 2,4 млн. грн. субвенцій селищних та сільських рад на утримання закладів охорони здоров’я. Збільшено видатки на 3,2 млн. грн. за рахунок залучення вільних залишків субвенції з ОТГ, що склалися станом на 1 січня 2021 р., та проведено внутрішній перерозподіл доходів та видатків.
Кошти будуть спрямовані на вирішення нагальних питань життєдіяльності міста.
За рахунок внутрішнього перерозподілу направлено 650 тис.грн. на створення і фінансування відділу молоді та спорту міськради; 1,3 млн. грн. – на погашення заборгованості КП «Теплокомуненерго» перед постачальниками енергоносіїв; 250 тис.грн. на безкоштовний проїзд педагогів; 800 тис.грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації для капітального ремонту та санації приміщень Олександрійського колегіуму, ДНЗ№42 і будівництва футбольного манежу в ОНВК №17 та 185 тис.грн. на виплату зарплат педагогам у рамках інклюзивної освіти.
Спрямовано 3,9 млн. грн. на співфінансування будівництва приймального відділення при Центральній міській лікарні; 1,4 млн. грн. на співфінансування капітального ремонту інфекційного відділення; 3,5 млн. грн. – на фінансову підтримку КП «Чисте місто»; 250 тис. грн. – на підтримку КП «Зеленгосп»; 410 тис.грн. – на фінансування інформаційно-туристичного центру на базі бібліотеки ім. Д. Чижевського та 120 тис. грн. на співфінансування для придбання шкільного автобуса.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я