Депутати скоригували міський бюджет

0
87

7 березня відбулися 61 та 62 позачергові сесії Олександрійської міської ради VII скликання, на яких були розглянуті чотори нагальні питання.
На початку міський голова С.Цапюк привітав усіх жінок зі святом 8 Березня і вручив квіти кожній жінці-депутату міської та обласної рад. Депутат О.Холохоленко привітав жінок піснею у власному виконанні.
Депутати внесли зміни до бюджету міста на поточний рік. Збільшено доходи і видатки на суму 1 млн. 485 тис. грн., у тому числі, за рахунок: надходження 1 млн. 136 тис.грн. освітньої субвенції; 149,7 тис. грн. субвенції з обласного бюджету на реалізацію заходів у рамках програми розвитку земельних відносин; 67,5 тис.грн. субвенції з селищної ради Пантаївки; перевиконання міськбюджету розвитку на 132 тис.грн. та залучено 585 тис. грн., вільних лишків, що склалися на 1 січня 2019 р. Субвенції спрямовані за цільовим призначенням. Виділено співфінансування до освітньої субвенції у розмірі 459,5 тис.грн. на придбання мультимедійних комплексів та заходи з поліпшення санітарно-гігієнічних умов у школах.
У рамках реформування медицини виділено кошти на закупівлю комп’ютерної техніки для вт
У зв’язку з реалізацією реформи сфери охорони здоров’я на сесії прийнято рішення про реорганізацію міських лікарень №№1,3 та дитячої міської лікарні у комунальні підприємства.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я