Депутат від “Солідарності” малечі Олександрії

0
136

Ще три дитячих майданчика вже стали улюбленим місцем відпочинку для найменших жителів Олександрії

Новостворені куточки для проведення дитячого дозвілля нещодавно встановили по пр. Соборному, 47 та по вул. 6-го Грудня, 135 та 148.

З проханням щодо встановлення та облаштування дитячого майданчику до депутата Олександрійської міської ради Андрія Коломійцева звернулися батьки та мешканці вказаних багатоповерхівок, у дворі яких вже десятки років взагалі відсутнє будь-яке ігрове обладнання для малечі, -повідомляє “Солідарність” в Fecabook.

-Дякуємо Андрію Олександровичу, що не залишився осторонь і допоміг встановити майданчик. Ви ж бачите, скільки у нас у дворі малечі. Діти в захваті, адже до цього доводилося йти в інші двори на гойдалки, що розташовані далеко від нашого будинку. Сьогодні ж, дякуючи нашому депутату, ми нарешті можемо не хвилюватися за дозвілля діток, – прокоментувала довгоочікувану подію жителька гуртожитку по вулиці 6-го Грудня, 148.

Нове обладнання для дитячого майданчика вже встигли випробувати й малюки Байдаківського мікрорайону. Не дивлячись на те, що дитячий майданчик по вулиці Андрія Демченка частково вже був встановлений, проте найпопулярніших серед малечі елементів майданчика – гойдалки та гірки, не було.

-Ми зверталися до депутатів з різних політичних партій в нашому місті та до міської влади, проте вони ніяк не відреагували. І лише депутат міськради від партії «БПП «Солідарність» Андрій Коломійцев відгукнувся на наше прохання. Не дивлячись на те, що до виборів ще далеко, він допоміг нам вирішити це важливе питання. І сьогодні діти із задоволенням «випробовують на міцність» нові гірку та гойдалку, – подякувала бабуся двох онуків за турботу.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я