Денисов: Навіть шкода якось Шарана. Всі рішення вже прийняті. Чи не так?

0
1299

Будемо надіятися, щоб був гарний врожай у всіх підвалинах аграрного бізнесу. Від цього залежить і розвиток футболу. Не все так просто…
Всі рішення вже прийняті
Чекаємо на нового тренера в “Олександрії’

Після поразки “Олександрії” від “Руху” (1:2) в матчі 24 туру чемпіонату України, директор ТК Футбол Олександр Денисов висловився про перспективи “містян”, які в кінці сезону повинні залишитися без тренера.

“Навіть шкода якось Володимира Шарана. Дивишся і розумієш, що сезон закінчується, два тури до кінця, а він вже не нервує. ​​Тому що коли він нервує, це завжди видно.

Всі рішення вже прийняті. Він розуміє, що в наступному сезоні він вже не головний тренер “Олександрії”.

І ось саме відчуття, що дограє сезон не тільки тренер, але і команда. Ну а “Рух” відбувся легким переляком в свій дебютний рік в Прем’єр-лізі”, – сказав Денисов.
Можливо, що це лише думки Денисова, а рішення прийматиме президент “Олександрії” С. А. Кузьменко. Він і тільки він буде вирішувати долю тренера. Заслуги В. Б. Шарана найбільш вагомі, більше того, історичні для “Олександрії”. Не все ще зробив В. Б. Шаран, повірте, щоб “Олександрія” порадувала палких прихильників олександрійського футболу, а не “фахівців-критиків”, хто приходив на 2-3 матчі(на “Динамо”, “Шахтар” та “Зорю”).
І президент добре усвідомлює, що минулий сезон важкий у всіх його аспектах, хто розуміється, що таке сьогодні ФУТБОЛ!
Будемо надіятися на врожайній рік у всьому, що дасть врожай і на футбольному полі.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я