День вишиванки – свято української культури та традицій

0
435
День вишиванки відбувся в Кіровоградському обласному навчально – виховному комплексі гімназії- інтернат школі-мистецтв. Гімназисти 6-го класу під керівництвом вихователя Л.Маркидаль провели тематичну лінійку приурочену до “Всесвітнього Дня  вишиванки”, що святкується щорічно з 2006 року на третій четвер  травня, 17 травня.
З кожним роком патріотизм носіння вишиванок зростав. Люди свідомо почали відтворювати  національні традиції та символами, що були забуті століттями.
Сьогодні вишиванка – це символ українського народу якого можна впізнати на будь-якому континенті  земної кулі.  Це символ незламності та утвердження сили волі до свободи української нації, що невпинно рухається вперед – до нових висот українського державотворення багатої та заможної  країни. Це символ кохання до рідного краю, до його традицій, вірувань та звичаїв.
Учні з великим задоволенням прослухали ведучих, які доступно інформували присутніх про роль і місце вишиванки в українській культурі, а по закінченні учні 8- го класу подарували гімназистам, що сьогодні були стовідсотково вбрані в вишиванки, – український гопак.
Слід відмітити, що учні гімназії не тільки в День вишиванки прийшли в святковому вбранні, а й щоденно – і це вже стало доброю традицією в гімназії, що головним атрибутом учнівської  форми є саме вишиванка, що додає перш за все дисципліни та порядку в зовнішньому вигляді та формує національну свідомість вихованого юного покоління на кращих традицях української культури.
І.Мельник

ФОТОРЯД

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я