ДБР розслідує кримінальну справу, де фігурує компанія дружини очільника Кіровоградської ОДА

0
249

У справі фігурує компанія, що належить дружинам першого заступника начальника УСБУ в Херсонській області Юрія Мотрука і голови Кіровоградської ОДА Андрія Балоня

Слідче управління Територіального управління ГБР, розташоване в місті Мелітополі розслідує кримінальне провадження за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, в якому фігурує компанія, що належить дружинам першого заступника начальника УСБУ в Херсонській області Юрія Мотрука і голови Кіровоградської ОДА Андрія Балоня. Про це сказано в ухвалі суду.

У жовтні 2019 року за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Херсонської ОДА та УСБУ в Херсонській області з метою одержання неправомірної вигоди для себе і в інтересах третіх осіб, в ЕРДР були внесені відомості. Йдеться про ТОВ “Медіапівдень”, яке протягом 2018 року встановило понад 100 рекламних конструкцій на автошляхах області, не маючи жодного дозвільного документа. При тому, що протягом 2017-2019 років Херсонської ОДА було видано всього три розпорядження про видачу дозволів на розміщення зовнішньої реклами за межами населених пунктів на території Херсонського аеропорту.

Слідство ж встановило, що ТОВ “Медіапівдень” використовує для розміщення носіїв зовнішньої реклами, в тому числі за межами населених пунктів Херсонської області в смузі відводу автомобільних доріг загального користування, не отримуючи жодних дозволів, отримуючи і легалізуючи грошові кошти, отримані в результаті протиправної діяльності.

Більш того, слідство встановило, що з 1 січня 2017 року і досі Херсонською ОДА не направлялися подання до Укравтодору щодо примусового демонтажу об’єктів зовнішньої реклами в межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування державного значення. Очевидно, що це пов’язано з засновниками компанії: Ілоною Балонь і Оксаною Мотрук. Перша – дружина тоді заступника голови Херсонської ОДА, а нині голови Кіровоградської ОДА Андрія Балоня, а друга – дружина першого заступника СБУ в Херсонській області Юрія Мотрука.

В даний момент слідчі ГБР запросили доступ до банківських рахунків компанії.

Нагадаємо, 11 листопада у Кропивницькому перший заступник керівника Офісу президента України Сергій Трофімов представив очільника області Андрія Балоня.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я