Давно пора штрафувати недбалих господарів

0
102

Міська влада не лише відповідає за утримання комунальних закладів та інфраструктури, а й контролює, аби власники приватних будівель дотримувалися правил благоустрою і дбали про технічний та естетичний стан своїх об’єктів.
У місті чимало приватних будівель, які знаходяться у занедбаному стані, можуть становити небезпеку для жителів і псують зовнішній вигляд вулиць. Тому міський голова С.Цапюк доручив управлінню приватизації, оренди майна та землі і муніципальній поліції взяти на контроль такі об’єкти для приведення їх у належний стан.

02

У першу чергу, визначено перелік занедбаних будівель, які знаходяться у

04

центральній частині міста. Це пам’ятки архітектури: аптека біля Палацу урочистих подій (власник ПП «Техпром», м.Олександрія), колишній універмаг «Жовтневий» (Михайленко О.В., м.Олександрія), а також об’єкт на місці колишнього кафе «Бомонд», що уже багато років обгороджений парканом (ПП

03

«СК «Продторг 2006», м.Київ), гуртожиток колишнього таксопарку по вул.

05

М.Бендерова (Гупанов С.В., м.Кременчук), занедбаний будинок по вул. Першотравневій №20 (Дмитров В.Г., м.Одеса) та будівля ПАТ «Укрпошта».
Відповідні об’єкти будуть обстежені, господарям надаватимуться приписи на усунення недоліків. У разі їх невиконання власникам будівель загрожують штрафні санкції.

І це не всі будівлі. Їх десятки. Вони знаходяться по вул. Миколаївській (колишня Пролетарська), Шевченка, Першотравневій, Діброви, 6-го Грудня, Г. Вусика, Козачій  і т.д. 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я