«Давайте посміємось» за «кроликами». Публічна оферта (іншими словами аферизм, – АВт.) на реалізацію квитків на концерт «Кроликів» по-олександрійськи – це чистої води  шахрайство за яке будуть відповідати…

0
467

 Знала київська фірма «Карабас», що займалася офертою з продажу квитків на майбутній концерт «Кроликів» в Олександрії, що він не відбудеться 18 лютого в міському палаці «Світлопільський».

Адже до цього було задовго відомо, що дані концерти – тур по Центральній Україні  були скасовані в Броварах, Фастові, Черкасах, Смілі, Олександрівці… Це чистої води афера. Найняли людину в місті, та продавала квитки…з центральної каси «світлопілки», – Авт.) до останнього – лише за кілька днів тихо – по-злодійськи зняли афішу. Не до лиця і можновладцям від культури міста, що так пізно спохватилися…

  При поверненні коштів за квитки було знято з кожного квитка по 10 грн. Якщо продано 600 квитків і з кожного зняли по 10 грн.- 6000 грн.,  а якщо це 10 міст… – на рівному місці 60 тис. грн.  аферистичного баришу.

А ще раніше січень Одеса, Трускавець відміна повна! А «Карабас»  своє…

 8 лютого 2020 – м. Фастів

12 лютого 2020 – м.Звенигородка

14 лютого 2010 – м. Білгород-Дністровський

15 лютого 2020 – м. Южний

17 лютого – Олександрівка

18 лютого 2020 – м. Олександрія

21 лютого 2020 – м. Сміла

22 лютого 2020 – м. Канів

23 лютого 2020 – м. Переяслав-Хмельницький

24 лютого 2020 – м. Бровари.

Що це за касовий збір? Він повинен входити у вартість квитка… «Покупець» придбав по номіналу квиток  – по номіналу повинні і повернути йому кошти – без комісійних. Фірма «Карабас» – організатор заходу. Добре спланувала свою аферу.

Я зайшов на сайт «Карабаса» і не побачив жодної афіши з концертами «Кроликів» ні в лютому, ні в березні 2020 року.

Олександрійці, не купуйтесь на подібні шахрайські витівки сучасних остапів бендерів!  “Посміялись вкотре над нами…”

А тепер до букви закону

 «Повернення квитків»

У разі скасування, переносу або зміни заходу відвідувачі (глядачі, слухачі) мають право повернути попередньо придбані квитки. Повернення коштів відвідувачам (глядачам, слухачам) проводиться організаторами заходу з пред’явленням документа, що посвідчує особу (паспорта, військового квитка, студентського квитка, посвідчення водія, службового посвідчення).

{Інструкцію доповнено новим розділом X згідно з Наказом Міністерства культури № 488 від 13.07.2015}.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я