Даніїл Крисько – чемпіон України.

0
499

Чемпіонат складався з 7- ми етапів. Довгий період, але Д.Крисько упевнено  йшов до своєї поставленої мети – стати чемпіоном України на легкових автомобілях. І це йому вдалося. У телефонній розмові батько  і тренер 15-літнього чеміпона  Володимир Федоровчи Крисько відповів на поставлені запитання:

-Чим характеризується успіх Даніїла?

-Безперечно, що  його відданістю спорту, сміливістю і наполегливості під час тренувань. Коли є старанність, характер, сила волі і настирливість, – тоді буде і результат. Звісно, що вся наша родина радується успіху сина, який приносить радість не лише нам, а й робить більш знаною спортивну  Олександрію, – підкреслив В.Крисько.

-Сьомий етап став вирішальним? Знаю до цього були  і Чернівці, і Дніпро, і Запоріжжя, і Олександрія… 

ФОТОРЯД 

 – Останній етап відбувся кілька днів тому в Світловодську, який став вирішальним у загальному підсумку змагань всіх 6- ти попередніх етапів. Уже з 5-го етапу Даніїл лідирував.  На 7-му етапі чемпіонату автогонок на легкових автомобілях Даніїл зайняв перше місце в своїй категорії та став чемпіоном України у 8-му класі  автомобілів з об`ємом двигуна 1600 м3 ,-підсумував батько чемпіона.

Це перше досягнення юного спортсмена на легкових автомобілях подібного класу.

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я