Даніл Крисько – чемпіон 4-го етапу чемпіонату України

0
243

Той хто ставить перед собою завдання і постійно рухається в напрямку його досягнення, той має  успіх, визнання, честь і славу. Мова далі піде про Даніла Криська, 15-річного юнака з Олександрії, який з 3-х років почав освоювати мужній вид спорту – мотокрос, бо батько – Володимир Крисько свого часу був класним  автокросменом…

5-6 серпня поточного року  в Дніпрі відбувся  4-й етап чемпіонату України з автокросу на легкових автомобілях та СКА (спортивно- кросові автомобілі- баггі). Олександрію на цих змаганнях представляли два спортсмени: Сергій  Вялих, майстер спорту України – баггі, який в  перший день змагань показав найкращий час у кваліфікаційних заїздах та  в результаті посів третє місце, бо другого дня підвела техніка.

Даніл Крисько у кваліфікаційних заїздах показав  третій час, забезпечивши собі таким чином старт з першої доріжки. 1-й  фінал від старту і до фінішу проїхав першим, не давши жодних шансів своїм суперникам (на деяких відрізках швидкість сягала  біля 170 км/год., – авт.) Другого дня Даніл  також був першим  на трасі, лідируючи в заїзді, але на передостанньому колі  на одному з поворотів відмовила електроніка – автомобіль зупинився. Та юний пілот не розгубився -швидко перезапустив систему живлення та вирушив за «золотом», бо суперники  вже були на відстані атаки. Наш юний пілот проявив справжній чоловічий характер та майстерність і протягом наступного кола в жорсткій боротьбі фінішував першим, чим забезпечив собі лідерство на 4- му етапі – гарний подарунок на своє 15-річчя.