Д.Китаєв: “Кирило вибув на дуже тривалий час. Очікуємо, що він повернеться після нового року”.

0
1153
Втрата такого гравця як Кирило Ковалець для ФК “Олександрія” – це втрата атакуючої ланки, передового, одного із основних гравців-творців гольових моментів, що завершувалися взяттям воріт суперника. Тому зрозуміла тривога і сум по гравцю, якого ми не побачимо в найближчі кілька місяців, а то і більше. Усе буде залежати від операції та післяпераційного реабілітації лідера команди. Віримо, що все буде добре, і Кирило ще  довго буде радувати палких прихильників олександрійського футболу своєю неординарною манерою гри на полі, що заворожує погляди уболівальників. Майстер – творець створення чудових комбінацій, що приводять до бажаного результату, Кирило здатен побороти недугу спільно з зусиллями клубу, рідних, друзів та повернутися до лав його рідної “Олександрії”.
Директор ФК “Олександрії” Дмитро Китаєв повідомив про травму Кирила Ковальца в матчі з “Ворсклою”.
-Кирилу зробили МРТ. Все не дуже просто. На жаль, це не рядова травма, а важка. Діагноз дуже складний – там обриви, надриви. Не хотів би заглиблюватися в це, і сурмити на увесь світ про діагноз. Він вибув на дуже тривалий час. Кирилу чекає операція на коліні в Італії.
Будемо робити все можливе, щоб він максимально швидко повернувся в команду, і ми побачили його на полі до кінця сезону. Його відновлення займе не найближчими місяцями. Очікуємо, що він повернеться після нового року. Думаю, що Кирило зараз психологічно відчуває себе не дуже приємно, але ми намагаємося його максимально підтримати. Надати йому впевненості, що він потрібен “Олександрії” і вболівальникам, – підсумуав Д.Китаєв.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я