Д.Кітаєв: “Потрібно, щоб клуб “Десна” розібрався із гравцем (В.Калітвінцевим, -Авт.) – от і все”

0
978

Директор Олександрії: Юридичні моменти з Калитвинцевим має вирішити Десна. Ми не маємо до цього відношення

  • Читачі цікавляться: чому не вказано про контрактні умови з В.Калітвінцевим, який прийшов до “Олександрії”. Суть у тому, що “Десна” потрапила до фінансового цейтноту, коли гравцям не виплачується зарплатня, коли провідні гравці залишають команду, коли на команду накладено бан – заборона трансферів… Звісно, що борги привели до того, що гравці шукають собі місце роботи, де вчасно виплачуються фінанси. Сьогодні не все гаразд у частині клубів всього українського футболу…  
  • Генеральний директор “Олександрії” Дмитро Кітаєв розповів про ситуацію з переходом з “Десни” Владислава Калітвінцева, бо ФК “Десна” подав протест на перехід гравця до “Олександрії”.

– “Олександрія” представила його як свого гравця, але “Десна” заявляє, що вони не розірвали контракт з Владиславом.

– Деталі щодо цього контракту будуть розтлумачені трохи пізніше. Наразі всі нюанси будуть узгоджені, і “Десна” вже потім зробить заяву. Я думаю, тут залишилося якихось кілька тижнів. Тут нема про що розмовляти, це суто юридичні моменти, які має вирішити “Десна”.

– Якщо “Десна” таки ініціюватиме юридичні розгляди за участю УАФ, “Олександрія” боротиметься за футболіста?

– Потрібно, щоб “Десна” сама вирішувала з футболістом. Ми не маємо до цього відношення. Це не є наша компетенція. У “Десни” з футболістом є якісь стосунки, і їм необхідно їх вирішити.

– Сам Калітвінцев чи його представники розповідали “Олександрії” ситуацію щодо чинного контракту з “Десною”?

– Я знаю цю ситуацію повністю, звісно. Ви ж знаєте, що ми не можемо не знати. Але ця ситуація така, що це таки юридичні моменти, контрактні моменти. Я не можу розповідати про конфіденційну інформацію. Потрібно, щоб клуб “Десна” розібрався із гравцем – от і все.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я