Д.Безбородько: «Було відчуття, що сьогодні відзначусь голом…»

0
224

Перший дебютний лік голам відкрив у новій команді Денис Безбородько. Якщо його намагання не увінчались успіхом у Маріуполі, то сьогодні у важкому та неоднозначному протистоянні «Олександрія» -«Олімпік»  Денис  зумів показати протягом усієї гри свій бійцівський характер нападника – забивати, що він сьогодні і продемонстрував, коли рахунок на табло був  1:1. І знову той самий Матар, котрий, згадаймо  матч від 10- го березня, коли «Олександрія» вигравала, але на 87-й хв. Матар зрівняв рахунок….Сьогодні та сама ситуація повторялася, коли Матар також  зрівняв рахунок. На 43-й хв. Шендрік відкрив рахунок, а  в другому таймі, на 56-й хв. Матар зрівняв. Та все ж цього вечора фортуна і намагання здобути перемогу будь- якою ціною більше було  притаманно «Олександрії», коли на 61- й хв. потужним гарматним ударом з льоту Денис Безбородько  вгатив шкіряного  в ворота «Олімпіка», здобувши перші три очка.

В інтерв`ю Денис сказав, що він дуже старався аби сьогодні порадувати вболівальників «Олександрії». Було таке відчуття, що в даний момент не схиблю, коли м`яч, коли піймав – ліг вдало на ногу. Тут вже не можна було хибити. Дуже радий, що відкрив лік м`ячам за «Олександрію».

Справді сьогодні Денис був дуже помітним на полі. Старався постійно зачепитися з м`яч, граючи на «другому поверсі» – віднімати при дальніх закидах… Коли гравець діє в цьому напрямку постійно і методично розхитує захист гравців суперника – приходить та мить удачі за старанну роботу.

Нехай так буде і далі. Чекаємо від бомбардира нових голів.

І.Мельник  

ФОТОРЯД

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я