Це відповідь на умови роботи екстреної медичної допомоги, котра вкрала в людей 2 млн. грн…

0
1370

У Фейсбуці була розміщена фотокорепонденція про жахливі умови праці медичних працівників швидкої допомоги. Буцімто, до цього причетний С.А.Кузьменко (котрий понад рік уже не очільник Кіровоградщини, -Авт.). Треба було не приписками займатися службі екстреної допомоги, а ремонтувати приміщення…

Днями ревізори Кропивницького виявили в Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області незаконних витрат на понад 2 млн. грн, призначених на боротьбу з COVID-19.

Пресслужба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області повідомляє, що фахівцями управління при ревізії виявили порушення фінансово-господарської діяльності Центру за період з 1 січня 2020 по 30 червня 2020 року.

Аудитори встановили, що за рахунок коштів, отриманих Центром від Національної служби здоров’я України за договором про надання екстреної медичної допомоги пацієнтам із підозрою або встановленим захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19, працівникам виїзних бригад, які не були безпосередньо зайняті на роботах із ліквідації хвороби, виплатили понад мільйон гривень. Через допущені порушення з оплати праці зайво сплачений єдиний соціальний внесок на суму понад 360 тис. грн.

Щоб зробити належні умови праці, вони вкрали в держави,  в нас, 2 млн. грн., приписуючи собі зарплатню, що начебто то вони доправляли до лікарень хворих на коронавірус. Кому смерть, а кому нажива…

Про результати ревізії повідомили правоохоронні органи.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я