«Це наш довгоочікуваний міський голова»  

0
1066

Сьогодні о 12 годині дня на нагальне запрошення працівників та ветеранів УТОСу зустрітися – кандидат на посаду міського голови м. Олександрія Сергій Анатолійович Кузьменко відгукнувся на прохання. Кандидата добре знають «утосівці» – він багато хороших справ допоміг зробити свого часу ( будучи  головою РДА, депутатом ВРУ, головою ОДА та керівником ФК «Олександрія»). Про це сказав не один виступаючий, підкресливши після програми дій С.А.Кузьменка в разі його обрання міським головою:

-Нова програма передбачає побудувати в Олександрії новий рівень життя людей. Якісне оновлення житлово- комунальних послуг, ремонт доріг, створення  нових робочих місць, піднесення культури на вищий щабель задоволення потреб мешканців Олександрії: будівництво нових  парків, театрів, кінотеатрів. Для цього є певний досвід і практичне втілення. Знаю, що коли ви мені довіряєте, то і я вам довіряю – знаю, що разом зробимо багато гарних справ, вирішимо багато ваших проблем. Чекаю вашої підтримки, знаю, що і як робити, щоб людям жилося краще.   Благодійний фонд «Турбота» захищав і буде захищати лікарів, забезпечуючи їх сучасним медичним обладнанням та засобами індивідуального захисту від пандемії, найбільш вразливі верстви населення (в кількості понад 15 тис. людей, котрі не мали змоги вийти зі своїх помешкань, -Авт.) в місяці суворого карантину отримали продовольчі набори.., – наголосив Сергій Анатолійович.

На запитання відсутності будівництва в Олександрії нового житла С.А.Кузьменко відповів:

-У першу чергу треба будувати соціальне житло для людей, котрі не мають великих достатків. Нове будівництво повинно мати місце. Чи це буде відкриття нових будівельних майданчиків, чи реставрація та капітальний ремонт (переобладнання) гуртожитків. Треба зацікавити інвесторів, щоб вони будували житло в Олександрії. Подивіться на Кропивницький. Невелике місто, але скільки там будується нових будинків. А стосовно  вашого гуртожитку, то і це питання буде серйозно розглянуто і надано всебічну допомогу, щоб людям з обмеженими можливостями жилося комфортно. Після виборів, незалежно як вони закінчаться, я буду у вас. А  щодо реалізації вашої нової продукції  – світлодіодні  освітлювачі вулиць і дворів, виготовлення салфеток  – це питання часу. Будемо допомагати з реалізацією вашої продукції. Так як і вирішення питання, щоб ваше підприємство мало своє завтра робітничим…

Директор підприємвста П.Лук`янчук  висловив спільну думку своїх підлеглих, що «це наш довгоочікуваний міський голова». Після зустрічі більшість майбутніх виборців . залишаючи залу, висловили думку, що ця зустічі є першою і останньою з кандидатами- люди визначилися з переконливою для них кандидатурою С.А.Кузьменка.

Іван Мельник     

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я