Чим далі, тим запекліша буде боротьба за перемогу…

0
491

Після четвертого туру «Олександрія» до наступного туру буде перебувати на  7- му місці турнірної таблиці, маючи в активі  6 очок ( 2 –перемоги ( над «Маріуполем»- 4:1, та над СК «Дніпро-1» – 4:1, і на жаль,  2 – поразки (від «Минаю» – 1:0 та від «Ворскли – 2:0). Відставання від лідируючої групи не таке в же й велике. При тому, лідери втратили очки в останньому турі. «Ворскла» не змогла здолати «Маріуполь». «Інгулець» не дав жодних шансів господарям поля – ковалівському «Колосу» здобу ти перемогу. Бойова нульова нічия.  «Зоря»  виграла свій першим матч, упевнено здолавши ФК «Львів» з рахунком 5:0.

Розклад дуже цікавий з огляду на турнірне положення  усіх команд. Одна перемога одного, а поразка іншого, і вже твоя команда може перебувати в верхній частині таблиці, або вниз полетіти.

Робити певні прогнози про формування чільної п’ятірки команд  лідерів ще зарано. Футбол з кожним роком видозмінюється. Одних фаворитів змінюють несподівано інші, на яких ніхто не звертав особливої уваги. «Вистрілюють» несподіванки. До яких можна занести сьогодні «Десну», «Колос». Гарних слів можна сказати на адресу «Олімпіка» та «Маріуполя».  Та й  петрівський «Інгулець» відібрав очки в «Дніпра», «Десни»  і «Колоса», маючи одну поразку від полтавчан.

Цікавий розклад турнірної таблиці. Як далі піде гра в командах  і буде залежати кому бути в лідерах, а кому думати про збереження прописки в УПЛ.

Наступний 5-й тур  «Олександрія» зіграє 4 жовтня в Києві проти донецького «Олімпіка», котрий сьогодні  демонструє  амбітний футбол. Поразка від «Шахтаря», коли  «олімпійці» трималися до 63 хвилини, і лише  2 помилки допущені  при цьому, вартували їм програш.

СК «Дніпро-1» -«Ворскла» – полтавчани будуть старатися перемогти одного із нинішніх аутсайдерів УПЛ. Тим паче, що втрата двох очок від «Інгульця» злить Ю.Максимова, котрий бажає максимально перемагати.

«Рух» -ФК «Львів» – вирішуватимуть  перебування на останньому місці турнірної таблиці.

«Інгулець» – «Минай». Згадаймо, що саме закарпатці  відібрали першолігівське  «золото»  в «Інгульця». Тепер петрівчани віддадуть належне гостям. У  цьому немає жодних сумнівів.

«Динамо» -«Зоря» –  лідер буде старатися закріпитися на першому місці, розуміючи, що йому «дихає» в спину «Ворскла»  і «Шахтар», тай «Десна»  з «Маріуполем» бажають рухатися  вище по східцях таблиці.

«Десна» – «Шахтар» – один із центральних поєдинків 5 – го туру. «Шахтар» маючи одну гру в запасі буде намагатися перемогти чернігівчан,а а ті в свою чергу, після вильоту з Європи, будуть займатися реабілітацією перед своїми прихильниками.

«Колос» -«Маріуполь» – команди, що ділять  5-те і 6-те місце в турнірній таблиці, в спину яким «дихає» «Олександрія», будуть старатися не втратити очки. Це буде напружений поєдинок.

Дехто з команд не очікував такого старту, інші навпаки – вірили, що так і буде. Наші сподівання спрямовані на успіх “Олександрії”.

Іван Мельник 

              КОМАНДА         І              В             Н             П             З-П         О

1             «Динамо»         4             3             1             0             11-2       10

2             «Ворскла»         4             3             1             0             9-2         10

3             «Шахтар»          4             2             2             0             8-4         8

4             «Десна»             4             2             2             0             7-3         8

5             «Колос»            4                2             1             1             7-4         7

6             «Маріуполь»     4             2             1             1             4-5         7

7             «Олександрія»  4            2             0             2             8-5         6

8             «Олімпік»         4              2             0             2             7-7         6

9             «Зоря»             4             1             1             2             8-6         4

10           «Інгулець»        4             0             3             1             2-4         3

11           «Минай»           3             1             0             2             1-7         3

12           «Рух»                4                0             1             3             5-11       1

13           «Дніпро-1»        4              0             1             3             4-10       1

14           «Львів»              3             0             0             3             1-12       0

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я