Чи буде С. А. Кузьменко балотуватися на посаду міського голови?

0
1252

С. А.Кузьменко поділився думками про участь у виборах на посаду  міського голови

  1. 26 жовтня  відбудуться вибори місцевих органів самоврядування. Уже зараз  більшість партій (зокрема, відомих, -Авт.) готують своїх кандидатів – “мерів” – очільників влади місцевого рівня… Олександрія завжди було місто привабливе. Скажу, що свого часу його  могли очолити достойні люди…(серед яких був і М. М. Лавренко, і  С. С. Дьячук, і  В. К. Моцний…). Сьогодні на арену вийдуть нові імена, не менш достойні, знані, кваліфіковані управлінці, економісти, успішні бізнесмени, ерудити… А скільки невідомих буде… І такі будуть, і варяги будуть, і просто “прорекламуватися”- “засвітитися”( побути в списку з відомими людьми, нехай буде – думають, -Авт.). Серед чільних імен гадаю, що буде прізвище Сергія Анатолійовича Кузьменка. Він зголосився на розмову з кореспондентом “Голосу Громади “. Колишній голова Кіровоградської обласної адміністрації, президент ФК «Олександрія» та засновник благодійного фонду ” Турбота”  з приводу виборів сказав так:

– Я народився в Олександрії…В Олександрії живе дуже багато талановитої молоді. Я майже кожного дня маю можливість з ними спілкуватися.  І завжди чую про те, що вони хочуть жити в перспективній Олександрії.

Та й спілкуючись з дорослими, бачу, що люди справді хочуть змін. Хочуть, щоб Олександрія стала не просто комфортним містом, як зараз. А містом майбутнього. Містом нового рівня. І справді, у мене постійно цікавляться, чи буду я балотуватись на посаду міського голови. Так часто звучить це питання, що я не виключаю такої можливості.

Я багато років роблю, що можу, аби місто йшло в ногу з часом. І навіть випереджувало його. Буду робити це і далі.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я