Чи буде нова ОТГ на території Пантаївки?

0
585

29.112.19 на у сесійному залі міської ради депутати розглянули неочікуване питання, що стосується законності та доцільності намірів жителів Пантаївки створити власну ОТГ з 3-ма сусідніми селами.
Чи буде спроможна нова ОТГ фінансування соцсферу, розвиток інфраструктури, надавати адмінпослуги жителям новоутвореної громади…Не секрет, що всі  населеін пункти, що входять до територіальної громади м.Олександрія є дотаційними.

У Пантаївці 3 заклади освіти, 3 – культури та амбулаторія. Щоб утримати таке господарство потрібно на рік 20 млн. грн. (держбюджет – 3,8 млн. грн.). Власні доходи – 4,2 млн. грн. Міськбюджет дотує – 11,9 млн. грн.
Міськголова С.К.Цапюк наголосив, що Олександрія і Пантаївка – єдине ціле, що тісно  пов’язано інфраструктурою, об’єктами бюджетної сфери та фінансуванням. Міськвлада відповідальна за жителів та територію, що є складовою Олександрійської міськради.

На звернення жителів селища міськрада прийняла рішення звернутися до Пантаївської селищної ради про визнання рішення «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представника до складу спільної робочої групи» таким, що втратило чинність.
Пантаївській селищній раді разом із представниками Олександрійської міськради рекомендовано провести роз’яснювальну роботу серед населення, повторно затвердити Порядок громадського обговорення зі збільшеною нормою представництва та провести повторно процедури громадських обговорень.
За результатами обговорень депутатам селищної ради треба прийняти виважене рішення.
Міськголові С.К.Цапюку доручено звернутись до Президента України та ВРУ про збереження цілісної адміністративної одиниці у складі: м.Олександрію, смт Пантаївка  смт.Олександрійське та с. Звенигородка та Марто-Іванівка, враховуючи, що ці  території тісно пов’язані міцними соціально-економічними, культурними, історичними зв’язками та спільною нерозривною інфраструктурою.

О.Оскар 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я