Чому зростає тариф на воду, коли очільник “Дніпро-Кіровоград” радить фільтрувати воду. За що ми тоді платимо?

0
97
Споживачам “Дніпро-Кіровоград” радять фільтрувати воду. Про це сказав гендиректор ОКВП “Дніпро-Кіровоград” Р.Ілик повідомив, що вода відповідає українським стандартам якості ДСанПіН “Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною” 2010 року.

– Відповідно до діючого СанПіНу вода, яку постачаємо мешканцям відноситься до води питної. Ми проводимо постійний лабораторний контроль: технологічний, виробничий, вибірковий контроль в абонентів. Усі результати нашого лабораторного контролю розміщуємо на сайті в закладці “Якість питної води”, – розповів журналістам під час пресконференції Роман Ілик. – Що стосується суб’єктивного бачення, то звісно усім нам хотілося, щоб вона була кращою. Саме для цього ми робимо реконструкцію світловодських водопровідних очисних споруд. Упевнений, що за результатами реконструкції, адже так передбачено контрактними тендерними умовами, з світловодських водопровідних очисних споруд вода буде виходити європейської якості. Вона відповідатиме усім вимогам якості світового стандарту води.

Пан Ілик також нагадав, що покращення якості води населення побачить вже наприкінці 2020-го року, коли завершать роботи з реконструкції очисних споруд.

– Що стосується бажання пити чистішу, якіснішу воду, то в світі, а не тільки в нас, для цього якраз і продаються фільтри доочистки, які дають можливість споживати в побуті чистішу воду, – каже Роман Ілик.

Нагадаємо, у грудні може зрости тариф на водопостачання та водовідведення до 30,68 грн за кубометр.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я