Чим ближче до місцевих виборів, тим більше буде всякого

0
127

Вибори – це боротьба за владу, жадоба, яку не можна словами передати… Чим ближчі вони в часі, тим більше всякого бруду виливається на голови кандидатів. Знаєте, шановні читачі, що боротьбу ведуть особи, з огляду на мої власні напрацювання в політичному процесі Олександрійщини протягом 1994-2019 р.р.,  як “нові” так і “старі”, котрі недостойні обиратися на будь-які посади державного управління. А представники так званих ЗМІ,  які не мають журналістського досвіду, не знають етикету журналіста, проте маючи занадто великі власні амбіції до слави, знахабнілість удаваного авторитету, містечкового патріотизму (який закінчується, коли стоїть мова постає про серйозні питання, -Авт.) дуже часто “підводять”  під сором і суд, надаючи кандидату неправдиву інофрмацію.  Наймачі-кандидати довіряють таким озвучувачам ефіру в силу своєї  не завжди обізнаної компетентності, виваженості сказаного ( за яке потім дуже жалкують, -Авт.) вірного орієнтування в мінливому політичному сьогоденні.

 Те,  що  правда з їх вуст для десятка, сотні, а для тисяч людей –  це звичайні плітки …

Люди бачать, чують, читають, не вірять, негодують…Влада, яка не вміє

 захищатися – нічого не варта, бо нападники (ті, хто надав політику неправдиву, викривлену дезу,  -Авт.) здебільшого гірші від самих кандидатів…

Не слід забувати просту істину: в кожної людини є те  чим її можна дорікнути, присоромити, виставити недоліки на огляд… Толерантність журналіста відрізняється від блогера, активіста…

Громадська рада звертатиметься до правоохоронних органів щодо припинення брудної інформаційної війни в Олександрії. 22 серпня громадська рада при виконкомі провела засідання.
Першим питанням було розглянуто про виконання міського бюджету за І півріччя 2019 р. Доходи виконано на 100,8%, у тому числі, власні і закріплені доходи – на 109,7%. Усі видатки профінансовані, відповідно до кошторисних призначень.
Порівняно з відповідним періодом минулого року зменшився на 110,4 млн. грн. обсяг державних субвенцій на надання населенню пільг і субсидій.
Держава недофінансовує зарплатні в медичній галузі. Щоб вчасно виплатити їх медикам з міського бюджету було виділено 6 млн. грн. До кінця року нестача коштів становить 10 млн. грн.
Аналогічна ситуація у сфері освіти. Минулого року, аби не допустити скорочення педагогів, міська влада спрямувала 22 млн. грн. на виплату зарплат. До кінця року нестача державної субвенції складає 9,8 млн. грн. Щоб вчасно виплатити педагогам відпускні та оздоровчі міськвладою були направлені звернення до Міністерства освіти і науки та Міністерства фінансів з проханням наблизити лімітні асигнування з кінця року на літній період, що і було зроблено.
Міський голова С.Цапюк, який був запрошений на засідання, поінформував присутніх, що Мінфін пропонує підвищити зарплатню вчителям, але за рахунок певних заходів. Наприклад, припинення з 1 січня 2020 р. фінансування за рахунок освітньої субвенції шкіл (крім початкових) з кількістю учнів менше 40 та фінансування освітнього процесу в 10-11 (12)-х класах, де менше 20 учнів; підвищення навчального навантаження на вчителя з 18 до 20 годин; обов’язковий вихід учителів на пенсію по досягненні пенсійного віку або укладання контрактів та інші. Тож ситуація з подальшим фінансуванням освіти залишається складною.
Відповідне питання присутні прийняли до відома.
Другим на засіданні громадська рада підняла питання брудної інформаційної війни в мережі Інтернет проти міського голови С.Цапюка.
Громадські організації висловили своє занепокоєння тим, що деякі особи поширюють недостовірну інформацію в соцмережах, чим збурюють населення, намагаються викликати соціальну напругу та формувати в місті хибну громадську думку.
Політичні сили, які проштовхуючись до влади і не соромлячись жодних способів, обливають брудом міського голову та його команду, вважаючи, що такими діями підвищать свої рейтинги. Відчуваючи безкарність з боку правоохоронних органів, вони дозволяють собі свавілля, аморальну поведінку і наклепи по відношенню до публічних осіб, залучаючи проплачені ЗМІ, тих, хто хочуть себе називати журналістами, блогерами, які на замовлення тих чи інших політичних осіб оприлюднюють неправдиву інформацію.
Представники громадських організацій наголосили на тому, що, особи, які сьогодні вважають себе активістами і громадськими діячами не цікавляться питаннями підвищення тарифів, виплат пенсій, зарплат, забезпечення соцстандартів державою, аби допомогти відстоювати інтереси громади. Навпаки, вони лише зосереджені на тому, щоб розповсюджувати брудні плітки і відволікати увагу людей від нагальних проблем.
У зв’язку з безпідставними звинуваченнями на адресу С.Цапюка до міського відділу Національної поліції були направлені заяви про вчинення кримінального правопорушення. З незрозумілих причин слідчі за поданими заявами не вносили відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, але суд зобов’язав їх це зробити для проведення слідчих дій.
Проте, під час проведення досудового розслідування, особи, що відкрито обвинувачували міського голову в злочинних діях, відмовлялися підтверджувати правоохоронцям відповідну інформацію, ухиляючись від показів за ст.63 Конституції України.
Наводимо приклади про недостовірну інформацію, яка була розповсюджена в мережі Інтернет:
1. 16.04.2019 внесені відомості до ЄРДР № 12019120070000858 за ч.2 ст.191 КК України, по факту розкрадання чужого майна директором ПП «Екологія» Безусом Олександром Олександровичем, який незаконно отримує грошові кошти від КП «Житлогосп» за вивезення та захоронення твердих побутових відходів. Ведеться досудове розслідування.
2. 11.07.2019 внесені відомості до ЄРДР № 12019120070001634 з попередньою кваліфікацією за ч.1 ст.296 КК України, по факту хуліганських дій з боку Ділієва Ігоря Володимировича та Григорьєва Сергія Володимировича, вчинених 05 липня 2019 р. у приміщенні міськради. Ведеться досудове розслідування.
3. 22.07.2019 ухвалою слідчого судді Олександрійського міськрайонного суду зобов’язано внести відомості до ЄРДР про вчинення з боку Федосова Олександра Володимировича кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 396 КК України (звинувачення міського голову у вчиненні злочину). Внесені відомості 07.08.2019. до ЄРДР № 12019120070001860. Федосов О.В. відмовився від дачі показів згідно ст. 63 Конституції та 12 серпня 2019 р. слідчим у зв’язку із відсутністю ознак злочину з боку міського голови провадження закрито. На даний час готується позовна заява до Федосова О.В. про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації.
4. 15 серпня 2019 року внесені відомості до ЄРДР № 12019120070001923 у відповідності до ухвали слідчого-судді за скаргою Цапюка С.К. по факту вчинення Кіяшком О.С. перешкоджання, шляхом обману, діяльності Цапюка С.К. як кандидата в депутати по 103 виборчому округу з кваліфікацією за ч.1 ст. 157 КК України. Ведеться досудове розслідування.
5. 15 серпня 2019 р. внесені відомості до ЄРДР № 12019120070001926 у відповідності до ухвали слідчого-судді за скаргою Цапюка С.К. по факту вчинення Степурою І.С. перешкоджання, шляхом обману, діяльності Цапюка С.К. як кандидата у депутати по 103 виборчому округу з кваліфікацією за ч.1 ст. 157 КК України. Ведеться досудове розслідування.
Із вищевказаних фактів по справах Ділієва І.В., Григорьєва С.В., Кіяшка О.С. та Степури І.С. ведеться досудове розслідування.
У провадженні Олександрійського міськрайсуду знаходиться цивільна справа за позовом до Приватного підприємства «Термінал» та головного редактора інформаційно-розважального щотижневика ГАЗЕТА «ГОРОДСКОЙ КУРЬЕР» Голобородька В.В. про захист ділової репутації та зобов’язання спростувати недостовірну інформацію, який не з’явився на судове засідання.
Готується позовна заява до суду стосовно Федосова О.В. про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації.
Представники громадських організацій, присутні на засіданні, обговорили ситуацію, що склалася, висловили свою підтримку міському голові та вирішили за необхідне допомогти в припиненні інформаційного безладу і поширенні наклепів.
Враховуючи цькування на адресу міського голови громадська рада прийняла рішення звернутися до правоохоронних органів з проханням розслідувати кримінальні справи за надуманими звинуваченнями на адресу міської влади. Для працівників Нацполіції, які недосконало знають законодавство і потребують роз’яснень від суду, запропоновано забезпечити вивчення ними кримінально-процесуального кодексу України.
Члени громадської ради вирішили запропонувати Раді старійшин розглянути відповідне питання та направити звернення до Міністра внутрішніх справ України А.Авакова.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я