Чи відбудеться об`єднання навколо нового Президента України – час покаже

0
154

Результати повторного голосування за кандидата на посаду Президента України, що відбулися  21 квітня, принесли такий результат по виборчому окрузі №103 ( м.Олександрія, Олександрійський, Петрівський, Долинський та Устинівський райони, – Авт.). За В.О.Зеленського проголосували 72 963 виборця, або 83, 76%. За П.О.Порошенка – 12495 виборців, або 14, 34%.  По Кіровоградській області за В.О.Зеленського проголосували на виборчих дільницях 355 512 виборців, або 80, 47%. П.О.Порошенка підтримали 77 370 виборців, або 17, 51%.

По Україні результати дещо відмінні. За В.О.Зеленського проголосували  13 млн. 541 тис. 530 виборців, або 73, 22%. За нині ще діючого Президента України П.О. Порошенка свої голоси віддали 4 млн. 522 тис. 320 виборців, або 24, 45%.

Про об`єднання країни ще говорити зарано, бо це лише воля людей, їх бажання змінити життя. Треба добре усвідомити яким буде хід політичної кон`юктури: хто з ким і заради чого? Чи заради народу України? Чи заради нового формування політичної та економічної еліти, яка буде вирішувати свої власні інтереси на безмежному полі влади? Головне, щоб не було полювань за відьмами… Важливо як парламент зустріне нову владу в особі Президента України В.О.Зеленського, наскільки йому вдасться згуртувати навколо себе професіоналів, в першу чергу економістів, прагматиків та логістів, а не тих, хто чекає влади, щоб помститися попередникам…

Мудрість будь- якої влади залежить від виважених, обдуманих кроків по всіх напрямках життєдіяльності простого люду України. Ось цього і чекає народ!

А він своє слово сказав на виборчих бюлетенях.

 

 І.Мельник   

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я