Чернігівська сага…

0
1161

Перед грою гравці “Олександрії” вийшли у футболках про підтримку Кирила Ковальця та Сергія Гриня, котрі отримали серйозні травми, щоб вони повернулися до команди сильнішими.

Матч почався за ініціативи гравців “Олександрії”. Пробивав Мірошніченко, кутовий та штрафний були за олександрійцями. Перші 5 хвилин були повністю за “аграріями”.

На 13- й хв. К. Дришлюк записав на свій рахунок попередження коли грубо зіграв проти гравця суперника – С. Болбата. Гра дещо вирівнялася. Раз за разом господарі почали тривожити ворота О. Білика. То Д Безбородько, то В. Юрченко намагалися прицільно пробивати. Активно діють попереду І. Калюжний, К. Спінеллі, Д. Мірошниченко, М. Третьяков.

На 28- й хв. олександрійці розіграли чудову атаку. Розпочав її кінцеву фазу Мірошніченко – простріл на С. Рибалка, а той головою скинув під ногу капітану М. Третьякову, котрий ефектно в падінні пробив у лівий кут воріт Литовки – 0:1- олександрійці повели в рахунку. К. Дришлюку треба більш уважно грати – не фолити. Не забувати, що вже є попередження. На 33- хв. “гірчичник” отримує А. Цуріков. Чернігівчани намагаються до перерви зрівняти рахунок.

На 35- й хв. колишній ексгравець “Олександрії” Д. Безбородько несподівано зрівняв рахунок у матчі. Що робили захисники “Олександрії”, коли той чинно господарював на ударній позиції, що дала можливість гравцю обробити шкіряний та влучно пробити.

А за хвилину вже Спінеллі мав забивати, але дещо вище воріт головою пробив.

На 42- й хв. І. Калюжний отримав попередження, хоча можна було і не давати.

Перший тайм завершився нічиєю -1:1. Судячи з рахунку – гра була рівною.

Другий тайм розпочався з того, що на 48- й хв. небезпечно атакував ворота О. Білика В. Юрченко, та наш воротар зіграв на відмінно – взяв шкіряного. Центральні захисники нашої команди програють нападникам “Десни”.

На 52- й хв. атаку розпочав своїм флангом А. Цуріков  – у потрібний момент влучно прострілив на І. Калюжного. Якби наш гравець дещо нижче пробив головою, то шкіряний би опинився б у воротах чернігівської команди. Чудовий момент для взяття воріт був. Є комбінаційна, є прогресивна гра олександрійської команди. Ю. Гура  змінює попередженого К. Дришлюка на О. Демченка. За наступні дві хвилини команди обмінялися ударами в рамки воріт. Спочатку Д. Мірошніченко, а за ним В. Юрченко перевірили надійність воротарів.

На 66- й хв. Ю. Гура підсилює атакувальну лінію. К. Спінеллі змінив Д. Устименко, а С. Кирюханцева – Т. Стецьков. “Свіжа кров” кинута на вівтар майбутньої перемоги. Несподівано Т. Стецьков отримує травму. На ношах гравця виносять з поля, а Е. Мустафаєв виходить на поле.

На 81- й хв. Д. Устименко мав забивати, але отримав попередження. За мить М. Третьяков мав чудову нагоду вивести свою команду вперед, але його удар парирував воротар господарів поля. Гра Д. Устименкм, коли той забив після офсайду, говорить про те, що гравець ще немає тої футбольної майстерності, коли гравець контролює всі свої дії на полі. Це майстерність, що набувається роками гри.

Якщо аналізувати всю гру, то слід відмітити гру С. Рибалки, який протягом усього матчу постійно виводив на атакувальні позиції гравців своєї команди. Це його був найкращий матч за  “Олександрію”.

Що ж цей поєдинок став нічийним. Очко з виїзду все ж краще, ніж очко господарів вдома. Тим паче, що останніми двома попередніми сезонами ми поступалися “Десні”. Моментів здобути перемогу було більше в “Олександрії”. А це свідчить, що гра буде в команди, буде і належний результат.

Іван Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я